
Camping Vlietland
Overnachten in een stoere trekkershut op camping Vlietland. Of kom met je caravan of tent!
Zin om er even tussenuit te gaan zonder veel gedoe? Kom naar Camping Vlietland, heerlijk genieten van de rust en zon en toffe activiteiten!
Camping Vlietland heeft ook 2 standaard trekkershutten. Een trekkershut is een eenvoudige houten blokhut voor maximaal 4 personen. Bedoeld voor een verblijf van maximaal 3 tot 4 nachten. Ze staan aan de rand van het trekkersveld.
En natuurlijk is het ook mogelijk om voor je eigen tent of caravan een plekje te reserveren op de camping.
De camping ligt in recreatiegebied Vlietland, waar van alles te doen is. Zoals zeilen, een bootje of waterfiets huren, kanoën, klimmen.
Voor reserveren klik je even door naar de site via de roze button. Als je contact opneemt vermeld er dan even bij dat je via Kidsproof komt.
Tip: ook heel leuk voor een kinderfeestje: een nachtje op de camping! Eventueel in combinatie met klimmen op het Klimeiland.
Camping Vlietland
Rietpolderweg 17
2266 BM Leidschendam
Prijs
Zie de website voor de actuele prijzenToon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie bij Filmhuis Den Haag
In het gezellige Filmhuis Den Haag draaien weer leuke kinderfilms deze meivakantie! Kom je ook?
Toffe films bij Kinepolis in de meivakantie!
Breng tijdens de meivakantie een bezoek aan Kinepolis Leidschendam en geniet van superleuke films!
Moordspel in de Gevangenpoort
Moordspel: de familierondleiding waarin je een misdaad oplost in het Rijksmuseum de Gevangenpoort!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.