
Rugbylessen
WRC Te Werve is een kleine, gezellige rugbyvereniging op de grens van het Westland en Den Haag!
Rugby is een echte teamsport waar respect, discipline en vriendschap nog centraal staan. Tijdens de trainingen wordt er veel aandacht besteed aan deze waarden.
Het is een fysieke sport, maar zeker niet hard. Je leert omgaan met de tegenstander en met de grond! Want rugbyspelers kunnen wel tegen een stootje.
Rugby doet een groot beroep op techniek, balvaardigheid, snelheid, conditie, durf en doorzettingsvermogen. En of je nu groot bent of klein, dik of dun, jongen of meisje, niet vies bent van een beetje actie … meld je aan en kom erachter of rugby jouw sport is!
Neem oude sportkleding mee en sportschoenen, bij voorkeur met noppen.
Klik op de roze button om naar de website te gaan.
Tip: leuke uitjes voor kinderen in en om Den Haag vind je in onze uitagenda!
WRC Te Werve
Beresteinlaan 52
2542 KC Den Haag
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Zomerschool Hoftheater
Leer spelen, zingen en dansen of ontwikkel je verder tijdens deze lessenreeks van het Haagse hoftheater!
Academy of Vocal Arts
De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
Hart Beach surf- en skatelessen
Leer surfen of skaten als een pro en beleef het chille strandleven bij Hart Beach Scheveningen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!