Zwemschool de Tuimelaer
Zwemschool de Tuimelaer geeft zwemles voor het volledige zwem ABC. Ook snorkelen en Scuba Rangers.
Zwemschool De Tuimelaer heeft jarenlang ervaring in het geven van zwemlessen. Kinderen kunnen terecht vanaf 5 jaar, waarbij een uitzondering wordt gemaakt op zaterdagmiddag voor 4 jarigen die reeds watervrij zijn. Zijn ze dit nog niet dan is het niet verstandig om al met zwemles te beginnen, aangezien uit ervaring blijkt dat zij extra tijd nodig hebben om te wennen aan zowel het water als het zwemmen in lesverband.
Alle zwemlessen duren 35 minuten, hierna is er 5 minuten speeltijd. Je kunt kiezen uit zwemles op vrijdag of zaterdag. Privéles kan hier ook.
Zwemlocatie van De Tuimelaer is Zwembad De Blinkerd aan de Seinpoststraat in Den Haag (Scheveningen). Tijdens de zwemlessen is de kantine open voor een kopje koffie, wel zo fijn.
Voor grote kinderen met zwemdiploma’s (minimaal B) zijn er ook snorkellessen en is er de ScubaRanger club!
Klik voor meer informatie door naar de site van Zwemschool De Tuimelaer (roze button). Als je contact opneemt wil je er dan bij vermelden dat je via Kidsproof komt?
Tip: zoek je vaker leuke tips voor kinderactiviteiten in Leiden en omgeving? Bekijk dan ook onze Eropuit-tips!
Zwemschool de Tuimelaer
Seinpoststraat 150
2586 HC Den Haag
Openingstijden
Lessen zijn op vrijdag- of zaterdagmiddag.Prijs
€ 35 per maand per diploma A/B/C. Inschrijfkosten eenmalig € 20.Toon op kaart
Meer inspiratie
The Sand Company zeezwemmen
Veilig zwemmen in zee! 4-weekse woensdagmiddag cursus aan het zuiderstrand op Scheveningen.
The Residents Stadsorkest
Ben jij gek op muziek? Speel dan mee met het Residentie Orkest op verschillende podia!
Dansles voor kids en kleuters
Leuke danslessen bij Lonneke van Leth Dans! Kleuterdans, ballet, modern, hiphop en meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hoera, er zijn weer lammetjes!
Er zijn weer lammetjes, dus is het voorjaar écht begonnen! Lees snel waar je ze kan bewonderen, aaien en knuffelen.
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft
Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.