
Binnenspeeltuin Saraland
Ga naar de toffe binnenspeeltuin 'Saraland' in Houthalen-Helchteren!
Kom het ontdekken in de binnenspeeltuin van Saraland. Overdekt spelen, springen, klimmen, klauteren en glijden. Een binnenspeeltuin waar kinderen echt kind kunnen zijn. Leef je uit op één van de 35 speeltoestellen, glij van één van de 25 glijbanen en ontdek meer dan 7.500 m2 aan binnen- en buitenspeelplezier. Binnen spelen is nog nooit zo fantastisch geweest.
De binnenspeeltuin in Saraland is volledig gericht op kinderen en daarom ook omheind, hierdoor kunnen de kinderen veilig spelen en dat geeft jullie als ouder wel zo’n gerust gevoel. Voor ouders is er natuurlijk gratis WIFI aanwezig en een horeca-gedeelte (Tom’s Herberg). Kom langs voor een hele dag speelplezier.
Tijdens mooie dagen kan er ook buiten worden gespeeld in de nieuwe buitenspeeltuin!
Saraland ligt in Houthalen-Helchteren in België en is 40 minuten rijden vanaf Eindhoven.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.