Zwemcentrum de Tongelreep
Ontdek de veelzijdigheid van Nationaal Zwemcentrum de Tongelreep!
Van baby- en peuterzwemmen tot meer bewegen voor ouderen en van zwemles tot aquasportief. Bij Nationaal Zwemcentrum de Tongelreep kun je je hart ophalen als je op zoek bent naar een leuke zwem- of bewegingsles. Ook verenigingen zijn bij de Tongelreep ruim vertegenwoordigd. Wat dacht je van waterpolo, schoonspringen, synchroonzwemmen of onderwatersport? Waterratten van alle leeftijden, met of zonder beperking kunnen bij de Tongelreep terecht.
In het bijbehorende Pieter van den Hoogenband zwemstadion, één van ’s werelds meest innovatieve zwemcentra, worden grote (zwem)evenementen georganiseerd en trainen kleine en grote zwemtoppers. Waag jij ook een sprong in het diepe of het ondiepe?
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kasteel van Sinterklaas in de regio’s Eindhoven en Noord-Limburg
Hij komt hij komt die lieve goede Sint....Kom je op bezoek bij Sinterklaas? En help de Pieten, speur door het huis op zoek naar pakjes..... of stuur een brief
4x leuke Sinterklaas printables
Kidsproof is dol op Sinterklaas! En daarom hebben wij vier hele leuke, gratis, Sinterklaas printables voor je: een Sinterklaas afstreepkaart, Sinterklaas Bingo en een Sinterklaasspel.....Opslaan & printen maar!
Aftelkalender Sinterklaas
Hoeveel nachtjes is het nog slapen totdat het pakjesavond is? Deze vraag krijg ik bijna elke dag te horen. Natuurlijk is de Sinterklaasperiode heel spannend voor de kinderen.