Zwembad De Vrijbuiter
Vrij zwemmen in een bad met wildwater-kreek, waterspuiters en een waterkanon!
Gezellig met vrienden, vriendinnen of familie naar het zwembad. Ga samen ravotten en spelen in het water, of gewoon lekker ontspannen aan de kant en beleef de leukste tijd!
Het recreatiebad is een fantasievol gevormd bad variërend in diepte van 10 cm. tot 1.40 m. Dit bad heeft een wildwater-kreek en verscheidene spelelementen als waterspuiters en bruisbaden, jet-streams en een waterkanon. Ook kan je via een poortje naar ons buitenbadje waarin ook een bubbelbank zit. En natuurlijk is hier ook een glijbaan, lekker hoog zodat je met een flinke vaart naar beneden zoeft.
Het peuterbadje is zo’n 20 cm. diep en voorzien van allerlei spelmateriaal zoals een glijbaantje en een wip. Ideaal voor kleintjes die wel van alles willen maar nog niet echt kunnen. Het water van al deze baden is rond de 30 graden.
Op de zondagen van 10.00 tot 12.00 uur is er familiezwemmen! Lekker met je (klein)kinderen duiken in het warme water, of juist knus in het instructiebad plonsen, samen met andere families. Het is echt een uitje voor het hele gezin.
Wil je graag een zwemfeestje? Dan zijn er ook volop mogelijkheden! Lees hier verder!
Uiteraard kun je ook diploma-zwemmen en baby-peuter zwemmen bij de Vrijbuiter.
Klik voor nog meer informatie en bijvoorbeeld de openingstijden op de roze websitebutton!
TIP: volg jij ons al op facebook en insta? Daar delen we de leukste uitjes, reviews van uitjes en zijn er soms prijsvragen.
Zwembad De Vrijbuiter
Globeplein 1
1334 BT Almere
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Land Art Familietour
Ontdek met je familie de landschapskunstwerken van Flevoland.
Indoor Mountainbike
Het ultieme indoor-outdoor uitje in Almere bij Indoor Mountainbike! Kom crossen in een indoor bos.
Gratis toegang Theater ’t Voorhuys
Reserveer gratis tickets voor jouw (klein) kinderen bij mooie jeugdvoorstellingen in Theater ’t Voorhuys.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x low budget uitjes in Flevoland
Een gezellige middag met de kinderen hoeft gelukkig niet duur te zijn. Veel favoriete uitjes in Flevoland voor de kleintjes zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een lijstje met leuke, low-budget kinderactiviteiten voor jullie verzameld!
Gratis uitjes in en om Lelystad, Dronten, Emmeloord en Zeewolde
Eropuit met de kids kan ook helemaal voor niets! In Lelystad barst het van de leuke activiteiten die niks kosten. Kidsproof heeft een aantal leuke gratis activiteiten op een rijtje gezet voor alle ouders die wat centjes willen besparen. En natuurlijke beleven de kids weer een dagje vol avontuur en plezier! Hoeveel ga jij er uitproberen?
30x met kids Valentijnsdag vieren
Het is bijna Valentijnsdag! Op 14 februari vieren we de liefde en dat laten we natuurlijk niet zomaar voorbij gaan. Met liefde verzamelden wij weer een heleboel inspiratie!