Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speurtocht Vroege Vogelbos

Leer van alles over de natuur met de twee speurtochten door het Vroege Vogelbos van Stad & Natuur Almere!

Houden jouw kids ook zo van al het moois in de natuur? Leer er alles over met de twee avontuurlijke speurtochten van Stad & Natuur in het Vroege Vogelbos in Almere! De speurtocht ‘schaapje in het bos’ is leuk in de herfst en de winter. ‘Speuren met muis Spetter’ kan in elk seizoen en is leuk voor kids van alle leeftijden. Beide speurtochten zijn online te koop bij Stad & Natuur. 

Speurtocht Schaapje in het bos

Speur met schaapje Zoë en ontdek het Vroege Vogelbos. Je leert in deze seizoensgebonden speurtocht hoe de dieren en bomen zich klaar maken voor de winter. Het Vroege Vogelbos is het oudste bos van Almere en bestond in 2022 50 jaar!

De speurtocht start voor de schaapskooi in het Vroege Vogelbos aan Muiderweg 8. Volg hier de palen en doe bij elke opdrachtenpaal een opdracht van het speurvel.

Speuren met muis Spetter

Waterspitsmuis Spetter wilt graag het bos verkennen en het liefst samen met kinderen. Onderweg kom je allemaal vragen tegen. De letters in de blauwe vakjes van de juiste antwoorden vul je in op de achterkant. Als je klaar bent, kun je de letters van de blauwe vakjes in de juiste volgorde zetten om een woord te vormen. Zo ontdek je waar Spetter al heel lang naar op zoek is.

De speurtocht doe je op eigen gelegenheid. Het startpunt: Schaapskooi, Muiderweg 8. De speurtocht is leuk voor kinderen van verschillende leeftijden.

Klik op de roze button om alles over de speurtochten te lezen!

TIP: Wij zijn ook helemaal fan van deze 5 wandelspelletjes voor kinderen van Stad & Natuur!

Stad & Natuur

Kemphaanstraat 1

1358 AD Almere

Prijs €1,50 of €2,00 voor een speurtochtenboekje
Mail direct

Mail direct naar Stad & Natuur

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Nieuwe topfilms bij Kinepolis

Wow, wat draaien er weer fantastische familiefilms bij Kinepolis Almere!

Gratis entree op 21 & 22 februari

Het Schathuys is weer geopend voor jong en oud! Kom langs in de voorjaarsvakantie!

Het IJsbeelden Festival

Geniet met je kind van ijssculpturen van iconische films bij het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!

Straaljagerweken

Test je kennis en skills! Stap in een straaljagercockpit bij Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad.

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gezellige voorjaarsvakantie tips

Voor alles is een 1e keer. En 1e keren zijn vaak het bijzonderste. Wij deden extra ons best om de leukste voorjaarsuitjes in Flevoland en omgeving te verzamelen voor deze 1e schoolvakantie van het nieuwe jaar. ;-)

Familievoorstellingen in het voorjaar bij Kunstlinie

Dit voorjaar is er maar één plek waar je wilt zijn met je (klein)kind: Kunstlinie in Almere. Van betoverend peutertheater tot indrukwekkende voorstellingen voor tieners, het programma zit bomvol moois. Samen lachen, kijken, napraten en misschien zelfs meedoen. Dit zijn de familievoorstellingen die je niet wilt missen.

De Top 10 fijne speeltuintjes in Almere!

Wat is nou makkelijker dan eropuit met de kids naar de speeltuin? Lekker een frisse neus halen en natuurlijk spelen, rennen, klauteren, klimmen, spetteren en spannende avonturen beleven! Kidsproof heeft de fijnste speeltuintjes in Almere voor jou op een rijtje gezet!

Grote buitenspeeltuinen in Flevoland

Heerlijk! Een dagje erop uit met de kids naar de speeltuin. Lekker rennen, klimmen, klauteren en nieuwe avonturen beleven. En dat terwijl jullie allemaal een frisse neus halen. Wij hebben fijne, grote speeltuinen in Flevoland voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief