
Speurtocht Vroege Vogelbos
Leer van alles over de natuur met de twee speurtochten door het Vroege Vogelbos van Stad & Natuur Almere!
Houden jouw kids ook zo van al het moois in de natuur? Leer er alles over met de twee avontuurlijke speurtochten van Stad & Natuur in het Vroege Vogelbos in Almere! De speurtocht ‘schaapje in het bos’ is leuk in de herfst en de winter. ‘Speuren met muis Spetter’ kan in elk seizoen en is leuk voor kids van alle leeftijden. Beide speurtochten zijn online te koop bij Stad & Natuur.
Speurtocht Schaapje in het bos
Speur met schaapje Zoë en ontdek het Vroege Vogelbos. Je leert in deze seizoensgebonden speurtocht hoe de dieren en bomen zich klaar maken voor de winter. Het Vroege Vogelbos is het oudste bos van Almere en bestond in 2022 50 jaar!
De speurtocht start voor de schaapskooi in het Vroege Vogelbos aan Muiderweg 8. Volg hier de palen en doe bij elke opdrachtenpaal een opdracht van het speurvel.
Speuren met muis Spetter
Waterspitsmuis Spetter wilt graag het bos verkennen en het liefst samen met kinderen. Onderweg kom je allemaal vragen tegen. De letters in de blauwe vakjes van de juiste antwoorden vul je in op de achterkant. Als je klaar bent, kun je de letters van de blauwe vakjes in de juiste volgorde zetten om een woord te vormen. Zo ontdek je waar Spetter al heel lang naar op zoek is.
De speurtocht doe je op eigen gelegenheid. Het startpunt: Schaapskooi, Muiderweg 8. De speurtocht is leuk voor kinderen van verschillende leeftijden.
Klik op de roze button om alles over de speurtochten te lezen!
TIP: Wij zijn ook helemaal fan van deze 5 wandelspelletjes voor kinderen van Stad & Natuur!
Stad & Natuur
Kemphaanstraat 1
1358 AD Almere
Prijs
€1,50 of €2,00 voor een speurtochtenboekjeToon op kaart
Meer inspiratie


Zomertip voor het hele gezin!
Op zoek naar een superleuk, leerzaam en koel uitje deze zomervakantie? Dan is dit jouw tip!
Zomeractie Jumping Jack
Jump it like it’s hot bij Jumping Jack! Buiten +25 graden? De tweede persoon springt gratis mee!
Jij Bouwt de Toekomst
Techniek, theater en toffe doe-activiteiten voor kinderen – op het Bouw- en Infrapark in Harderwijk.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Megaleuke zomervakantie uitjes voor kids in Flevoland
Help… het is al zomervakantie! Zes weken zonder school = zes weken om er lekker samen op uit te gaan. Maar waar haal jij iedere dag weer nieuwe inspiratie vandaan? Geen stress, wij helpen je aan een goed gevulde agenda vol toffe uitjes. Vervelen is geen optie. Check deze en nog meer zomeruitjes in de Uitagenda op Kidsproof.nl
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!