Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Witte Winde

Bij Dier- en Speelweide Witte Winde op Schiermonnikoog kun je heerlijk buiten spelen.

Witte Winde heeft leuke spel- en sportfaciliteiten voor alle leeftijden. Er zijn veel speeltoestellen; van een wipkip en draaimolen voor de kleintjes tot een kabelbaan voor de wat grotere kids. Ook kun je klimmen en klauteren, je balbehendigheid beoefenen en aan rekstokken hangen. 

Over het terrein staan enkele picknicktafels waar papa en mama lekker kunnen uitrusten en een oogje in het zeil kunnen houden. Ook is er een pannakooitje om in te voetballen en een pingpongtafel. 

Ben je uitgespeeld? Neem dan een kijkje bij de dieren! Ga op bezoek bij de ezeltjes, hertjes, schapen of bij een van de knaagdieren. 

Wil je meer weten over Witte Winde, klik dan op de roze button. 

Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!

Dier- en speelweide "Witte Winde" Schiermonnikoog

Langestreek 78

9166 LE Schiermonnikoog

Openingstijden Check voor de actuele openingstijden de website via de roze button
Mail direct

Mail direct naar Dier- en speelweide "Witte Winde" Schiermonnikoog

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Piraten in de Zoo

Stap in het piratenavontuur bij AquaZoo Leeuwarden tijdens Piraten in de Zoo!

Het Woudagemaal Lemmer

Dit is een geweldig gezinsuitje! Ontdek de kracht van stoom en water.

Werelderfgoed Publieksdag Veenhuizen

Ontdek de wereld in één dag… gewoon in Veenhuizen, Drenthe. Komen jullie ook?

Grieme mei wetter in het Fries Scheepvaart Museum

Ontdekken, spelen en speuren in de meivakantie bij het Fries Scheepvaart Museum!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lente knutsels maken!

Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!

Gratis uitjes in Friesland

Ben je op zoek naar een leuk kinderuitje dat niet zo duur is of zelfs gratis? Dat kan. Er zijn supertoffe dingen om te doen die helemaal niets kosten! Bekijk onze leuke tips voor gratis kinderuitjes en activiteiten in Friesland.

Tips voor de meivakantie 2026 in Friesland!

Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!

25 x doen in de lente in Friesland

25 Dingen om te doen met de kids in de lente in Friesland, vink jij ze allemaal af?