
Spijkerdorp Drachten
Wie van timmeren houdt bouwt zijn eigen hut bij Spijkerdorp Drachten.
Spijkerdorp is een bouwspeelplaats en speeltuin. Het draait hier vooral om hutten bouwen, maar er is ook voldoende ruimte om lekker te spelen in de speeltuin. Naast de zandbak, kabelbaan, schommels, klim-klautertoestel zijn er ook quads, bandenkarren, loopskies, stelten lopen, basketballen en skelters.
In Speeltuin Spijkerdorp kun je het hele jaar terecht. Voor de jongens en meisjes die al wat ouder zijn is er niks mooier en stoerder dan het bedenken en bouwen van een eigen hut. Reserveer van te voren, dan weet je zeker dat er een hut beschikbaar is. Kijk voor meer informatie op de website.
Bijna jarig? Er zijn zoveel leuke lokaties in Fryslân voor een te gek verjaardagsfeestje.
Spijkerdorp Drachten
Tjaarda 444
9202 LA Drachten
Openingstijden
Kijk hiervoor op de website.Prijs
Kijk hiervoor op de website.Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x natuurspeeltuinen in Friesland
Wat is er fijner dan lekker buiten in de natuur banjeren? Je eigen verhalen verzinnen en je fantasie de vrije loop laten? Geniet van het buitenleven met onze favoriete natuurspeeltuinen en speelbossen in Friesland. Extra leuk is dat ze (vaak) gratis toegankelijk zijn. Oh ja,... vies worden mag!
11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland
Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!
9x bootje huren in Friesland
Zeg je Friesland, dan zeg je water! Veel water! Hoe leuk is het om de omgeving te ontdekken per boot? Een goed gevulde picknickmand mee en varen maar!