Dagje vrij? De Naturij!
De Naturij in Drachten is een superleuk dagje uit voor kinderen tot 12 jaar!
Weer of geen weer? Bij De Naturij kun je ook lekker binnen spelen! De grootste kinderboerderij van Fryslân ligt in een uniek recreactiegebied aan de rand van Drachten.
Er is echt ontzettend veel te beleven. Behalve de speeltuin, indoor speelhal en de verkeerstuin, ontdek je ook het reptielenhuis of loop je de natuurpaden zoals het kikkerpad en uilenpad. Of wat dacht je van ponyrijden en met de huifkar eropuit. Het kan er allemaal!
Check de roze button voor meeri nformatie.
Nog even lekker eten in de buurt? Check onze kidsproof restaurants.
De Naturij
Oude Slingeweg 4
9204 WS Drachten
Openingstijden
Kijk voor de openingstijden op de website.Prijs
Meer informatie over de entreeprijzen vind je op de website.Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Kidsfestival bij De Lawei
Dansende voeten, knutseltafels, films, muziek en voorstellingen bij De Lawei in Drachten!
Piraten in de Zoo
Stap in het piratenavontuur bij AquaZoo Leeuwarden tijdens Piraten in de Zoo!
Grieme mei wetter in het Fries Scheepvaart Museum
Ontdekken, spelen en speuren in de meivakantie bij het Fries Scheepvaart Museum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Koningsdag met kinderen in Friesland
Oranje boven! Tijdens Koningsdag 2026 kleurt heel Friesland oranje. Door de hele provincie vind je gezellige vrijmarkten, leuke activiteiten en bruisende evenementen. Check in deze blog wat er allemaal in de omgeving te beleven is met kinderen!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Lente knutsels maken!
Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!