Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Beren Drachten

Geniet samen met de kids van een lekkere lunch, borrel of uitgebreid diner bij restaurant de Beren.

Kleine trek? Berentrek? Of gekke trek? Laat je kids onder andere genieten van een tosti, pancakes, American corndog, biefstuk, één van de klassiekers of een snack naar keuze. Sluit bijvoorbeeld af met churros of hun welbekende Berenbeker. Die je na afloop natuurlijk mee naar huis kan nemen.

Er is een leuke speelruimte voor kinderen waar ze voor of na het eten lekker kunnen spelen. Tijdens het eten kunnen de kids spelletjes en kleuren op de handige placemat.

Geniet samen met het hele gezin van het ontbijt, de lunch, het diner of een borrel. Kom dan langs bij De Beren in Drachten.

Voor meer info en het menu, klik dan op de roze websitebutton.

TIP: Benieuwd wat er te doen is in drachten? Neem dan een kijkje op de eropuitpagina.

De Beren Drachten

Raadhuisplein 19

9203 EC Drachten

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar De Beren Drachten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x natuurspeeltuinen in Friesland

Wat is er fijner dan lekker buiten in de natuur banjeren? Je eigen verhalen verzinnen en je fantasie de vrije loop laten? Geniet van het buitenleven met onze favoriete natuurspeeltuinen en speelbossen in Friesland. Extra leuk is dat ze (vaak) gratis toegankelijk zijn. Oh ja,... vies worden mag!

De leukste musea met peuters en kleuters in Friesland

Ben je zelf een museumgek, maar heb je geen idee waar je met peuters of kleuters terecht kunt? Wij geven je hier 5 tips voor een superleuk educatief museum uitje voor peuters en kleuters in Friesland!

De allerleukste peuterbaden van Friesland

Wil je er even lekker op uit met je peuter of kleuter? Spelen met water is áltijd een goed idee! Maar waar vind je de allerleukste peuterbaden in Friesland? Wij verzamelden ze voor je!

6x állerleukste speeltuinen in Friesland

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste buitenspeeltuinen in Friesland, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!