Het Proefverlof L’warden
Dit Eet- en Drinklokaal is te gek voor kids, eten in een gevangenis! En je mag spelen in een echte cel!
In de oude gevangenis “De blokhuispoort” eten, wat spannend! Ze hebben een kinderkaart met kleurplaten en kleurpotloden en probeer de duurzame limonade met alleen natuurlijke ingredienten eens! Kinderen mogen een eigen toetje maken in de keuken.
Nieuw in de gevangenis: de BAJES STREETFOOD CLUB. Een mooie plek met echt bamboe aan de muur, veel groen, gave kleuren en een wereldse keuken met lokale producten tegen leuke prijzen.
Ook echt een keuken voor kids met veel om te ontdekken, in de club staan o.a, een pacman machine, flipperkast uit 1980 en veel spelletjes die je lekker mee kan nemen naar tafel.
De club zit vast aan de bibliotheek met uiteraard boeken maar ook een hele grote speelhoek voor als de kinderen al zelfstandig kunnen spelen en paps en/of mams even wil genieten in de club.
Check ook de uitagenda voor leuke kidsproof uitjes in de omgeving van Leeuwarden.
Proefverlof Drink en Eetlokaal
Blokhuisplein 40
8911 LJ Leeuwarden
Openingstijden
Kijk even voor openingstijden op de website, hier staat ook vermeld wanneer de rondleidingen zijn.Toon op kaart
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
Kidsproof Valentijns Kletspraat
Ben jij ook zo dól op de liefde? Vraag je kinderen de hemd van het lijf met deze kletspraat. Ben je weleens verliefd geweest? Wat is jou ideale afspraakje? En nog veel meer inspiratie vragen vind je hier. Knip ze uit en stop ze in een pot voor leuke momenten en gesprekken.