De Bosberg
Even buiten Appelscha, midden in het bos, vind je het sfeervolle Restaurant De Bosberg.
Bij Restaurant De Bosberg is een unieke omheinde speeltuin naast hte terras. Kinderen kunnen hier naar hartelust komen spelen terwijl papa en mama ongestoord op het terras verblijven.
Er staat een klimtoren, een glijbaan, klimnetten, een mini-klauterparcours, een dubbele wipkip en rekstokken. Binnen is er ook nog eens een leuke kinderdoekamer.
Ook is er een uitgebreide kinderkaart, spannende kleurplaten en met de zandvlakte voor de deur een gigantische zandbak!
Voor meer informatie over De Bosberg, klik je op de roze button.
Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
De Bosberg
Bosberg 3
8426 GJ Appelscha
Openingstijden
Maandag t/m zondag vanaf 10:00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Dieren knutselen met bladeren
In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.
De leukste uitjes als het regent in Friesland
Verpest de regen jullie geplande uitstapje? Niet getreurd! We hebben een plenty tips om jullie dag tot een succes te maken. Er is zoveel te beleven!
HERFSTVAKANTIE TIPS in Friesland
2026 - Deze herfstvakantie zijn er weer allerlei leuke activiteiten in Fryslân. Van de leukste kinder- en familievoorstellingen tot leuke workshops en dagjes uit. Hieronder onze favorieten op een rijtje!