
De Bosberg
Even buiten Appelscha, midden in het bos, vind je het sfeervolle Restaurant De Bosberg.
Bij Restaurant De Bosberg is een unieke omheinde speeltuin naast hte terras. Kinderen kunnen hier naar hartelust komen spelen terwijl papa en mama ongestoord op het terras verblijven.
Er staat een klimtoren, een glijbaan, klimnetten, een mini-klauterparcours, een dubbele wipkip en rekstokken. Binnen is er ook nog eens een leuke kinderdoekamer.
Ook is er een uitgebreide kinderkaart, spannende kleurplaten en met de zandvlakte voor de deur een gigantische zandbak!
Voor meer informatie over De Bosberg, klik je op de roze button.
Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
De Bosberg
Bosberg 3
8426 GJ Appelscha
Openingstijden
Maandag t/m zondag vanaf 10:00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x De léukste blotevoetenpaden in Friesland
Lekker op pad! Op je blote voetjes. Voel de natuur, dit is zó te gek voor kids! De leukste blotevoetenpaden van Friesland vind je hier!
12x de lekkerste ijssalons in Friesland
Lekker weer, zonnetje erbij! Een ijsje halen is áltijd feest! Wij zochten voor jou dé kidsproof topadresjes op. De mooiste terrasjes en de leukste plekjes, zodat jij er ook lekker bij zit.
8 x kindvriendelijke restaurants in Leeuwarden
De 8 leukste restaurants en eetcafés in Leeuwarden met kinderen. Wat is er belangrijk als je met kinderen uit eten gaat? Een speelhoek, vriendelijke bediening en een (gezond) kindermenu! Bij al deze lunch- en diner pareltjes vind je dat, en soms nog wat meer. Ook voor papa en mama is dit superleuk eten in de stad.