De Walrus Leeuwarden
Bij Grand Café De Walrus in Leeuwarden kun je prima met je kinderen eten.
Na een gezellig familiedagje Leeuwarden is het bij De Walrus smaakvol nagenieten binnen of op het ruime terras.
Het altijd gezellige Grand café ‘De Walrus’ is gelegen aan het sfeervolle Gouveneursplein in het historische centrum van Leeuwarden en dicht bij veel bezienswaardigheden. De Walrus is ook zeker kidsproof met hun speciaal samengestelde kindermenu.
TIP: Benieuwd wat er op de uitagenda staat? Klik dan hier voor een heel overzicht.
De Walrus Leeuwarden
Gouverneursplein 37
8911 HH Leeuwarden
Openingstijden
Kijk hiervoor op de website.Prijs
Kijk hiervoor op de website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x Buiten zwemmen met kinderen in Friesland
Als de zon schijnt, wil je lekker het water in. Zoek jij een goede plek om te zwemmen, dan hoef je in Friesland nooit lang te zoeken. Ik zette voor jou de állerleukste plekken op een rij!
Zomer Bucket list Friesland
We hebben voor deze zomerbucketlist 50 top-uitjes verzameld voor de zomer. Bijna alle uitjes kun je doen in het mooie Fryslân. Er staan ook een paar tips in buiten de regio, maar die waren té leuk om niet te noemen ;)
12x de lekkerste ijssalons in Friesland
Lekker weer, zonnetje erbij! Een ijsje halen is áltijd feest! Wij zochten voor jou dé kidsproof topadresjes op. De mooiste terrasjes en de leukste plekjes, zodat jij er ook lekker bij zit.