Pannenkoekschip De Klipper
Lekker pannenkoeken eten op Pannenkoekschip De Klipper in Heerenveen.
Een pannenkoek eten is altijd fijn. Nog leuker als het op een mooi schip is. In het centrum van Heerenveen ligt Pannenkoekschip De Klipper.
Er is een ruime keuze in pannenkoeken en kinderen zijn er meer dan welkom. Met een speciaal kinderpannenkoekmenu zit er altijd wat lekkers voor je bij!
Voor de kids is er ook een kinderkamer met knuffels, speeltjes en video’s. Het restaurant serveert ook hoofdgerechten met schnitzel, biefstuk en spareribs. Kijk meteen op de website voor meer informatie.
Wil je weten wat er in Heerenveen en omstreken voor kids zoal te doen is? Check dan ook onze EropUit tips.
Lijstjes voor Fryslân
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Koningsdag met kinderen in Friesland
Oranje boven! Tijdens Koningsdag 2026 kleurt heel Friesland oranje. Door de hele provincie vind je gezellige vrijmarkten, leuke activiteiten en bruisende evenementen. Check in deze blog wat er allemaal in de omgeving te beleven is met kinderen!
Lente knutsels maken!
Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!