Pannenkoekschip De Klipper
Lekker pannenkoeken eten op Pannenkoekschip De Klipper in Heerenveen.
Een pannenkoek eten is altijd fijn. Nog leuker als het op een mooi schip is. In het centrum van Heerenveen ligt Pannenkoekschip De Klipper.
Er is een ruime keuze in pannenkoeken en kinderen zijn er meer dan welkom. Met een speciaal kinderpannenkoekmenu zit er altijd wat lekkers voor je bij!
Voor de kids is er ook een kinderkamer met knuffels, speeltjes en video’s. Het restaurant serveert ook hoofdgerechten met schnitzel, biefstuk en spareribs. Kijk meteen op de website voor meer informatie.
Wil je weten wat er in Heerenveen en omstreken voor kids zoal te doen is? Check dan ook onze EropUit tips.
Lijstjes voor Fryslân
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
15x tips voor Ameland met kinderen
Op Ameland valt van alles te beleven. Wat dacht je van wadlopen, wandelen, genieten van het strand, de zee en de zon? Ook kun je hier surfen, zwemmen, heerlijk eten en nog veel meer! Hieronder hebben we de leukste tips voor een dagje uit op Ameland voor je op een rijtje gezet.
Heel veel tips voor kinderuitjes met Pinksteren
Met een lekker lang en hopelijk een beetje zonnig Pinksterweekend voor de deur hebben we weer heel veel leuks voor jou verzameld!