Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Paviljoen ’t Mar

Een veelzijdige en gezellige plek vol lekkers aan de Mirnser Klif.

Bij Paviljoen ’t Mar kun je terecht voor een lekkere lunch, een fijne borrel of een heerlijk diner. 

Voor de kids is er een fijne kinderkaart en een speelhoekje. Het terras ligt aan een strandje, waardoor je vanaf het terras goed toezicht kunt hebben op het water en bovendien een prachtig panoramisch uitzicht hebt over het IJsselmeer. 

Ook superleuk is de container op het strandje! Deze hoort bij het paviljoen en ze verkopen hier heerlijke ijsjes. Ideaal voor een verkoelende stop dus. 

Wil je meer weten over Paviljoen ’t Mar? Klik dan op de roze button. 

Een bezoekje aan Paviljoen ’t Mar is super goed te combineren met een wandeling door dit kabouterbos!

 

Paviljoen 't Mar

Mirns

Openingstijden Dagelijks van 10:00 tot 21:00
Prijs Kijk voor de actuele tarieven op de menukaart via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Paviljoen 't Mar

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste kerstmarkten met kids in Friesland

Oh wat is dit toch een heerlijke tijd! Alles is zo sfeervol verlicht! En overal zien we kerstballen, glitters en versierde pleintjes... Tijd om eens op zoek te gaan naar de leukste kerstmarkten in Friesland. Staat jouw favoriet er tussen?

21x zelfgemaakte kerstballen

Heb je het huis al in de extra kerstsfeer gebracht? Samen met de kinderen een eigen kerstbal of kersthanger gemaakt om zo een persoonlijk tintje aan je kerstboom te geven? Wij hebben 21 toffe tips voor je op een rijtje gezet.

37x kerstfilms en kerstseries

2025 - Het is december, dus tijd voor kerstfilms en kerstseries. Ga maar alvast met het hele gezin in pyjama op de bank zitten, want hieronder vind je onze 34 favoriete kerstfilms en kerstseries, die leuk zijn voor kinderen.

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!