Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Cafe Restaurant Brambergen

Naast het bezoekerscentrum van Natuurmonumenten ligt het prachtige Café Restaurant Brambergen!

Vroeg in de morgen komt hier het boerenbrood vers binnen, de koffiebonen geuren en de deur staat elke dag open! Terwijl kinderen klimmen in de woeste oerrr-tuin van beuk en eik, vult het stoere restaurant zich met buitenmensen.

Heerlijke menukaart
Genietend op het oude land. Ze hebben er heerlijk duurzaam eten, kazen uit de streek, pastinaak en Wijdemeren rund, op de site kun je de menukaart vinden (klik hiervoor via de roze button direct door).

Terras en speeltuin
Brambergen is vernoemd naar de nabijgelegen hofstede uit 1643. Het gebouw is nieuw gebouwd met een groot terras, genoeg ruimte om lekker buiten te kunnen zitten. Rondom het gebouw is een grote natuurspeeltuin waar de kinderen zich heerlijk kunnen vermaken. Er is een grote boomhut, er zijn verschillende waterpompen en watertjes, bruggetjes en boomstammen om op te klimmen. Enne…. vies worden mag hier! Er is afspoelplaats aanwezig, maar neem ook schone kleding, schoenen en eventueel een handdoek mee!

Fietsroute
Dus pak de fiets en rijdt via het Corvers bos naar Brambergen voor een lekker vers stuk appeltaart!

TIP: kijk per dag in de uitagenda om te zien welke activiteiten er in de buurt worden georganiseerd.

Café Restaurant Brambergen

Noordereinde 54d

1243 JJ 's-Graveland

Openingstijden Maandag 10 - 19 uur
alle andere dagen 10 - 20 uur
Het natuurbos is open tot 17.00 uur (maandag gesloten)
Prijs Voor menukaart zie website
Mail direct

Mail direct naar Café Restaurant Brambergen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Restaurant Hendrik

Hmmm... bij Restaurant Hendrik in het prachtige dorp Vreeland eet je heerlijke pannenkoeken!

Spelen bij Groeneveld

Geniet van het menu terwijl de kinderen spelen in de speeltuin bij Grand Café Groeneveld!

Zomer bij Bruis

Heerlijk eten op het terras, terwijl de kinderen genieten van waterpret!

Kroontjespad in Baarn

Een leuke audiotour voor kinderen door het Baarnse Bos!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Uittips zomervakantie in ’t Gooi

Zomervakantie 2025 | Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

11x leuke schermvrije activiteiten voor kinderen

De pedagogische medewerkers van Bink kinderopvang hebben speciaal voor Kidsproof deze tips op een rij gezet. Bye bye schermtijd: 11 leuke schermvrije activiteiten met je kind. Lees ze allemaal in deze toffe blog!