
Wadlopen in Lauwersoog!
Loop over de boden van de Waddenzee en kijk wat de natuur allemaal te bieden heeft!
Wat is wadlopen?
Iedereen heeft wel eens van wadlopen gehoord, maar wat is wadlopen eigenlijk precies? Door de aantrekkingskracht van de maan op de aarde, wordt het op onze planeet 2x per dag eb en vloed. Eb betekent dat het water wegtrekt, dan is het dus laagwater, met vloed komt het water weer op. Je kan wadlopen wanneer het laag water is. Iedere dag zijn de laagwaterstanden op een ander tijdstip. Zo kan de ene dag het wadlopen om 6 uur in de ochtend zijn en een week later om 5 uur in de middag!
Met wadlopen loop je dus over de bodem van de Waddenzee en heeft de natuur het helemaal voor het zeggen. Dit maakt het zeer bijzonder en spannend. Wadlopen is ook niet geheel risicoloos, daarom mag je nooit zonder begeleiding het wad op!
Wadlooptocht
De wadlooptocht start in het unieke restaurant Waddengenot aan zee met koffie/thee of iets anders voor de kids en appelgebak. Hier maak je kennis met de gids. Vervolgens ga je samen met de gids naar de Hoek van Bant waar de wadlooptocht plaats zal vinden. Je gaat genieten van de natuur, het wad en alles wat daarbij hoort!
Klik op de roze button voor meer informatie of om je aan te melden.
Tip: Je kan ook lekker dineren bij Restaurant Waddengenot aan zee, klik hier voor meer informatie!
Waddengenot aan zee
Zeedijk 1
9976 VM Lauwersoog
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie bij Vue
Deze meivakantie draaien er weer de leukste kinderfilms bij Vue Bioscoop Hoogezand!
Cultuur Expeditieweek
Toffe gratis workshops waarin je op een laagdrempelige, leuke manier, nieuwe skills kunt leren.
Landgoed Nienoord in Leek
Kom met je hele familie naar het Familiepark Landgoed Nienoord in de meivakantie voor een gezellige dag!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
MEIVAKANTIE – uittips voor kinderen in Groningen
Leuke tips voor in de meivakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in de meivakantie? We hebben de leukste tips in Groningen weer voor je op een rijtje gezet.
Waar kun je lammetjes zien in Groningen?
In de lente is het fijn om lammetjes te kunnen spotten, waar kan dat allemaal?