Junior Skiclub Snowlimits
Elke week plezier en techniek verbeteren op je skiles bij Snowlimits.
Ben je tussen de 6 en 14 jaar oud dan kan je bij Snowlimits van september tot en met maart elke zaterdag je ski les volgen. Plezier en techniek staat voorop. Je krijgt 1,5 uur les en het maakt niet uit wat je niveau is.
Voor meer informatie kijk je op de website van Snowlimits, klik op de roze button.
Voor alle clubjes in Groningen kijk je op onze overzichtspagina.
Snowlimits
Bieskemaar 2
9735 AE Groningen
Openingstijden
zaterdag tussen 15:00-18:00Prijs
€385,- voor 25 trainingen van 1,5 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
MEIVAKANTIE – uittips voor kinderen in Groningen
De meivakantie is een perfect moment om samen op pad te gaan. Wij delen hieronder de leukste uitjes in Groningen.
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.