
Club Cantina
Borrelen en eten met amigo's, la familia en natuurlijk los niños in Mexicaanse sfeer
Met la familia borrelen in Haarlem Centrum
Welkom bij Club Cantina! Schuif aan om te komen borrelen, happen en dineren (niet per se in die volgorde!).
Bij Cantina in Haarlem-Centrum is ieder gezelschap welkom: amigo’s of la familia.
Kom binnenlopen of reserveer en geniet van de warme, laagdrempelige Latijns-Amerikaanse sfeer!
Los Niños – De kinderen
Los Niños hebben een speciaal plekje in het hart van Club Cantina en zijn van harte welkom. Het restaurant heeft een kindermenu, kinderspeelgoed, een kleurplaat, een kinderstoel, een verschoontafel bij het toilet en mini sambaballen. Het allerleukste? Kinderen mogen hun eigen ijsje maken in de keuken!
Terwijl de kinderen spelen, kunnen de ouders heerlijk genieten van de lekkerste cocktails of mocktails.
Kom snel eens langs of reserveer alvast via de websitebutton!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x Restaurants met terras en speelplek!
Zonnetje, cappuccinootje, kletsen met vriend(inn)en, kindertjes die lekker spelen én daar anderen niet teveel bij in de weg zitten; Kidsproof terrassen!
Lekker buiten zwemmen in Spaarnwoude Park
Niets zo lekker als een duik in natuurwater op een warme dag. De strandjes in Spaarnwoude Park zijn een goed alternatief voor de kust: dichtbij de stad, in een groene omgeving. Check hier in welke zwemmeertjes in Spaarnwoude Park je kunt zwemmen!
Zwemmen in en rond Haarlem
Zin om een dagje te zwemmen? Wij hebben alle zwembaden in en rond Haarlem voor je op een rijtje gezet! Kies uit binnen- en buitenzwembaden en tussen simpele zwembaden en heuze zwemparadijzen.