Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Museumcafé Thuys

Breng naast een bezoekje aan het Museum van de Geest ook een bezoekje aan dit leuke museumcafé!

Museumcafé Thuys in Haarlem

Lekkere koffie, Thuysgemaakte lunch of zoete verwennerijen… gemaakt met zoveel mogelijk biologische, duurzame streekproducten van lokale leveranciers die zich verbinden aan re-integratieprojecten.

Wil je er een uitje van maken, vraag dan naar de speluitleen en speel een potje cricket of badminton in de groene omgeving van de Bolwerken of laat je kinderen lekker spelen in het naastgelegen speeltuintje. Wel oppassen voor het water!

Museum van de Geest

In het Museum van de Geest | Haarlem, in het monumentale Dolhuys, zie je verschillende kunstwerken die je aan het denken zetten over stigma’s en het belang van mentale gezondheid. Om ook in het café aan te sluiten bij deze missie worden plekken gecreëerd voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt.

Het Dolhuys

Schotersingel 2

2021 GE Haarlem

Openingstijden woensdag t/m zondag tussen 11.00 en 17.00
Mail direct

Mail direct naar Het Dolhuys

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfstvakantie uitjes in en om Haarlem

Leuke activiteiten voor kinderen én uitjes voor het hele gezin, voor een onvergetelijke herfstvakantieweek

Shop met korting bij de Twin Sport Wintersport Outlet!

Fijn voor die kids die weer uit alle wintersportkleren gegroeid zijn. Kom shoppen bij de MegaStore van Twin Sport in Cruquius!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!

Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief