Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Doe je mee atelier

Doe mee aan uitdagende creatieve activiteiten op de zolder van Speeltuin Nieuw Leven!

Creatief aan de slag

Ella van Doejemeeatelier biedt kinderen uitdagende activiteiten op beeldend vlak, in een rijk creatief klimaat, namelijk op de zolder bij Speeltuin Nieuw Leven! Alles wat een kind nodig heeft om zich te uiten is tijd, ruimte en materiaal, kinderen gaan hier dan ook lekker aan de slag volgens de werkwijze van ‘begrijpen met je handen’.

Verschillende workshops

Meerdere keren per jaar kunnen kids tussen de 4 en 8 jaar starten aan een workshopreeks waarin het ontdekken van materialen centraal staat. Er wordt gewerkt met klei, zoutdeeg, papier maché, plakband, verf, stof, verpakkingsmateriaal, hout, zand, water en er ontstaat altijd iets moois.

Voor kids van 9 tot 12 jaar worden er workshops aangeboden die je kennis laten maken met technieken en het werken met gereedschappen, om zo allerlei projectjes te kunnen maken.

Geheel nieuw is het peuteratelier op de woensdagochtend, waarbij kinderen samen met hun ouders op creatief onderzoek kunnen in het atelier.
In verschillende ’stations’ kunnen kinderen ontdekken (met lijm, zand, klei, verf, maizena etc) Een heel relaxt gezellig uurtje waarbij het kind bepaalt wat ze wil onderzoeken, als ouder zit je erbij, kijk je en geniet je!

Benieuwd? Voor meer informatie klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

doejemeeatelier

Boezemkade 1

2063 JH Spaarndam Gem. Haarlem

Mail direct

Mail direct naar doejemeeatelier

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Caprera Familie Zomer Zondagen

Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Echt een leuk uitje met het hele gezin! Geniet van muziek, humor, actie en spektakel, en extra leuk: na elke voorstelling is er een workshop voor de kids. Bekijk snel het hele programma!

Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf

Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.

Schoolreisjes en excursies in en om Haarlem

Of het nu educatief of vooral leuk mag zijn: deze uitjes zijn super om met de klas of BSO te doen!

10 superstoere uitjes voor kinderen met een handicap

Ben je op zoek naar een stoer uitje voor een gehandicapt kind? Dan hebben wij misschien wel gouden tips voor jou!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief