Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ouder- Kind Bootcamp

Lekker samen bewegen in de buitenlucht onder begeleiding van een ervaren sportleraar!

Ouder en kind bootcamp

Dit zal een sportief uitje zijn voor jou en je kinderen. Samen zijn jullie aan het sporten, bewegen en denken jullie na over wat de effecten kunnen zijn van gezonde en ongezonde voeding.

Plezier, sporten met een lach en leuke activiteiten staan centraal tijdens de ouder en kind bootcamp. Soms doe je activiteiten met je kinderen samen en soms bootcamp en/of sport en spelactiviteiten in groepsverband. 

Wat gaan jullie doen?

Welke familie kan de meeste push ups?
Hoe hard kan papa en/of mama rennen met haar/zijn dochter of zoon op de rug?
Estafette tegen andere kindjes en/of papa’s en mama’s
Een potje flessen voetbal tegen elkaar
Speel een hockeywedstrijd tegen een andere papa en of mama
Dans de stopdans met papa en of mama
En meer!

Voor wie is de ouder en kind bootcamp?

Bij voorkeur 1 papa of mama per kind(eren). Wil je met 2 of meer kids meedoen tijdens de ouder en kind bootcamp of willen papa en mama samen meedoen met hun kids aan de ouder en kind bootcamp? Geef dit aan tijdens de aanmelding, dan kan er gekeken worden of dit mogelijk is qua groepsgrootte. De lessen zijn geschikt voor kinderen van 5 t/m 10 jaar en hun vader of moeder.

De ouder en kind bootcamp vindt plaats in Haarlem Noord (in het Schoterbos).

Kids Bootcamp

Buitenfit organiseert ook bootcamp lessen voor alleen kinderen. Lees hier meer over de bootcamp lessen voor kinderne van 5- 10 jaar.

Klik voor meer informatie door naar de website van Buitenfit!

Tip: Buitenfit verzorgt ook sportieve kinderfeestjes!

Buitenfit Haarlem

Mail direct

Mail direct naar Buitenfit Haarlem

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Caprera Familie Zomer Zondagen

Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Met muziek, humor, actie en spektakel: alles komt voor; bekijk snel het hele programma!,

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Meivakantie uitjes in en om Haarlem

Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!

De leukste vakantiekampen 2025!

Op vakantiekamp gaan is voor kinderen een geweldig avontuur! Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! Welk kamp past bij jouw zoon of dochter?

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief