Bloemen plukken en Kajakken
Kom een prachtig boeket verse bloemen plukken en verken daarna de mooie omgeving met een trap-kajak!
In een prachtige tuin van zo’n 3000 m2 staan duizenden snijbloemen.
Je mag er niet alleen naar kijken, je mag ook nog zelf plukken!
Maar voordat je dat doet, huur ook eens een kajak om de mooie bollenstreek vanaf het water te verkennen.
Je hoeft niet eens te peddelen, deze kajaks hebben een trapmechanisme! Hierdoor is het ook goed te doen voor kinderen.
Je bepaalt zelf hoe lang en hoe ver je gaat, je krijgt een duidelijke waterkaart mee.
Neem wel zelf iets te eten en drinken mee!
In overleg kun je bij de Pluktuin ook een kinderfeestje vieren.
Voor meer info, mooie filmpjes en contactinformatie, klik op de roze website- button!
Annemiekes Pluktuin
Haarlemmerstraat 15A
2182 HA Hillegom
Openingstijden
Ma-Za van 9.00 tot 16.30 uurPrijs
Emmer/ vaas vol bloemen €6, 1-persoons kajak €10 per uur, hele dag voor €45, er zijn ook tweepersoons kajaks te huur.Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Kerstvakantie bij Museum van de Geest
Ontdek de geheimen van het Dolhuys met een speurtocht door het museum
SportSupport Kerstvakantie activiteiten
Van Wintersportland tot voetbaltoernooi en meer: bekijk wat er allemaal te doen is in de kerstvakantie!
Kerstvakantie in het Mediamuseum
Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwonderingBlogs & inspiratie
Alle blogs
12 x Toegankelijke kidsproof-uitjes in Noord-Holland
Deze uitjes zijn leuk voor kinderen, én toegankelijk voor iedereen! Of je kind nu prikkelgevoelig is, een lichamelijke beperking heeft, of je als ouder net wat extra overzicht of rust zoekt. Ideaal voor gezinnen die nét wat meer nodig hebben.
19x Kerstvakantie-uitjes in Nederland
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra kinderactiviteiten in musea en mooie voorstellingen: met deze leuke uittips wordt het een heerlijke kerstvakantie! Kies hier de leuke dingen om samen met je kind te doen. Leuke dagjes uit, in je eigen regio of ergens anders in Nederland!
28x Kerstvakantie uitjes in en om Haarlem!
Welke leuke uitjes zijn er in Haarlem e.o. te doen deze kerstvakantie? Dit zijn alle leuke dingen om samen als gezin te doen in en om Haarlem. Ook zijn er leuke activiteiten voor kinderen, zoals dagkampen in Haarlem!