Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Volleybal

Bij Spaarnestad mogen kinderen al vanaf 6 jaar komen volleyballen!

Volleybal Combinatie Spaarnestad is op 1 juli 2010 ontstaan uit de fusie van vier Haarlemse volleybalverenigingen. Deze vier verenigingen Allides, Haarlem, HVS en Die Raeckse hebben elkaar jarenlang op een sportieve manier bestreden voordat zij samen deze combinatie vormden.

Bij Spaarnestad kan je vanaf 6 jaar al komen volleyballen. Doordat de club het Circulatie Mini Volleybal (CMV) model gebruikt, kan iedereen tussen 6 en 12 op het eigen niveau meedoen. De trainingen zijn elke vrijdag in de Beijneshal in twee rondes: van 16:00 – 17:30 uur en van 17:30 – 19:00 uur. In de vakanties zijn er geen training. De wedstrijden zijn elke maand in een toernooivorm op zaterdag.

Denk je dat je volleybal misschien wel leuk vindt? Dan kan je er maar op één manier achter komen: gewoon meedoen. Je mag drie proeflessen gratis meedoen om te kijken of je het leuk vindt.

Klik door naar de website voor meer informatie of om je meteen aan te melden!

Tip: Vanaf juni 2018 kun je ook komen beachvolleyballen! 

Spaarnestad

Stationsplein 134

2011 LK Haarlem

Mail direct

Mail direct naar Spaarnestad

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Haarlem

Meer inspiratie

Shorttrack Haarlem

Een spectaculaire sport op het ijs! Doe vrijblijvend mee!

Dance Ballet Center

Dansliefhebbers opgelet! Hier vind je kwaliteitsonderwijs in heel veel dansvormen!

Muziek op Schoot Haarlem

Vrolijke muzieklessen voor baby, dreumes, peuter en kleuter onder begeleiding van een volwassene.

Hockeyclub HMHC Saxenburg

Bij hockeyclub HMHC Saxenburg staan sociale, motorische en technische ontwikkeling centraal

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem

Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee! 

Déze familievoorstellingen raden wij aan – Te zien in theaters in Haarlem e.o.

Laat je verrassen door theater vol fantasie, muziek en verhalen om samen van te genieten! Veel plezier in het theater!

10 x De leukste musea voor kids in en om Haarlem

Wat is een leuk museum voor kinderen in Haarlem? We hebben keus: Haarlem heeft zelfs meerdere kidsproof musea in de stad en in de omgeving! Deze musea hebben een leuke tentoonstelling, speurtocht en of activiteit voor kinderen. Een perfect gezinsuitje voor een woensdagmiddag, zaterdag, zondag, vakantie- of studiedag!

Escaperooms Haarlem e.o.

Leuk en uitdagend voor de echte puzzelaars onder jullie! Doe een escaperoom of escapegame als gezinsuitje of kinderfeestje!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief