Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Duinmeer het Wed

Duinmeer het Wed in de Kennemerduinen is een heerlijke plek met de kids; vakantiegevoel in eigen land!

Duinmeer Het Wed is een fantastische plek om een heerlijke zomerse dag door te brengen met het gezin. Het is een heerlijk beschut strandje, waar je vaak uit de wind ligt.
De kinderen kunnen eindeloos kliederen met water en zand, zwemmen in het afgezette meertje, het hoge duin opklauteren of afrollen..

Neem een picknickmand en een parasol mee, want deze faciliteiten zijn er niet op het strandje zelf. Er is wel een sanitairgebouwtje.
Wel kun je voor een lekkere lunch of een verkoelend ijsje terecht bij het Duincafé bij het Bezoekerscentrum Kennemerduinen, je loopt of fietst er langs als je via ingang Koevlak komt!

Wil je graag op de hoogte blijven van de leukste tips? Schrijf je dan in voor onze maandelijkse nieuwsbrief!

Bezoekerscentrum De Kennemerduinen

Zeeweg 12

2051 EC Overveen

Openingstijden Mei t/m Oktober, Van zonsopgang tot zonsondergang
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Bezoekerscentrum De Kennemerduinen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!

Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!

14x De leukste kinderfeestjes in en om Haarlem

Dé dag waar kinderen het hele jaar naar uitkijken; hun verjaardag. En dan nog specifieker: hun kinderfeestje. Een kans om een herinnering voor altijd te maken. Geen zin in koekhappen in de tuin? Kies dan een van onderstaande, compleet verzorgde partijtjes!

Leuke nazomer-uitjes!

Zo net na de zomervakantie kunnen we het zomergevoel nog even vasthouden met familiefestivals en meer leuke uitjes in en om Haarlem!

7x Leuke uitjes met pubers in Haarlem

Pubers en tieners: vaak moeilijk te motiveren, maar o zo blij als je iets vindt dat écht leuk is! Gelukkig biedt Haarlem en omgeving verrassend veel originele en actieve uitjes voor gezinnen met grotere kinderen. Wij maakten een lijst vol stoere, sportieve en sociale activiteiten die zelfs de meest kritische puber kunnen bekoren.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief