
Peuter en kleutergym
Turn Vereniging Santpoort biedt enthousiaste kleuters en peuters een uurtje gym!
Onder leiding van bevoegde en deskundige begeleiding leer je op een speelse
manier alle basisvormen van bewegen: klimmen en klauteren, lopen, springen, gooien (mikken) en vangen, en balanceren.
Maar ook spelletjes, het samenwerken, en het bewegen op muziek komen aan bod. Vooral de variatie, de kleurrijke materialen en de manier van aanbieden zorgen ervoor dat peuters en kleuters met veel plezier enthousiast bewegen. Dit alles in een omgeving die al snel vertrouwd is en waarin je je veilig kunt voelen.
Kijk voor de lestijden en meer informatie op de website via de roze button!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!
Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!
10 x De leukste musea voor kids in en om Haarlem
Wat is een leuk museum voor kinderen in Haarlem? We hebben keus: Haarlem heeft zelfs meerdere kidsproof musea in de stad en in de omgeving! Deze musea hebben een leuke tentoonstelling, speurtocht en of activiteit voor kinderen. Een perfect gezinsuitje voor een woensdagmiddag, zaterdag, zondag, vakantie- of studiedag!
7x Leuke uitjes met pubers in Haarlem
Pubers en tieners: vaak moeilijk te motiveren, maar o zo blij als je iets vindt dat écht leuk is! Gelukkig biedt Haarlem en omgeving verrassend veel originele en actieve uitjes voor gezinnen met grotere kinderen. Wij maakten een lijst vol stoere, sportieve en sociale activiteiten die zelfs de meest kritische puber kunnen bekoren.