Monkie 2+
Monkie (bekend van het prentenboek) komt tot leven bij Theater Elswout!
Wie kent Monkie niet? Het knuffel aapje dat zoek raakt, wordt door allerlei dieren meegenomen voor hij terugkeert bij zijn rechtmatige eigenaar. Dertig jaar geleden won dit verhaal in zachte kleuren en lijnen het Gouden Penseel en nog steeds is het favoriet bij peuters en kleuters.
Wijnand Stomp tovert Monkie’s prenten tevoorschijn uit zijn grote magische vertelkast en speelt, samen met zijn jonge publiek, het verhaal van Monkie de aap. Het kwijtraken van je knuffel is natuurlijk de nachtmerrie van elk kind. Monkie speelt in op die angst én stelt gerust. Zorgen jullie dat Monkie deze keer ook zijn baasje terugvindt? Kom langs met jouw lievelingsknuffel en help mee!
Voor meer informatie en het bestellen van tickets klik je op de roze button.
25 Mei
Lijstjes voor Haarlem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.
10 superstoere uitjes voor kinderen met een handicap
Ben je op zoek naar een stoer uitje voor een gehandicapt kind? Dan hebben wij misschien wel gouden tips voor jou!
8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!
Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Vlak bij Haarlem! Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!