De mooiste vis van de zee
Een Kamishi-bai verhaal voor iedereen van 2-100 jaar in het knusse Theater Elswout
Van Jip en Janneke tot Floddertje: meesterverteller Wijnand Stomp wekt elk verhaal tot leven.
Dit keer is hij in het prentenboek ‘De Mooiste vis van de zee’ gedoken. Met zijn levensgrote kamishi-bai, een ‘Japanse’ vertelkast, tovert Wijnand wonderschone prenten te voorschijn en dompelt hij zijn publiek onder in de wonderlijke onderwaterwereld. Kom luisteren naar de avonturen van De Mooiste vis van de zee!
In dit verhaal komt de mooie vis erachter dat het hebben van vrienden belangrijker is dan ijdelheid.
Wil je deze leuke familie voorstelling ook bijwonen? Klik voor het bestellen van je kaartje door met de roze website button!
Voor meer leuke gezinsuitjes kun je terecht op onze uitagenda!
30 mei
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Dag van het Kasteel 2026
Het gehele Pinksterweekend staan kastelen en buitenplaatsen in de spotlights; dit jaar met thema LIEFDE!
Bunkerdag 2026
Unieke kans: Bekijk hoe een bunker er van binnen uit ziet tijdens de Bunkerdag!
Aardbewoners Festival
Voor de jongste generatie is er van alles te doen op het Aardbewoners Festival in ARTIS!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.
10 superstoere uitjes voor kinderen met een handicap
Ben je op zoek naar een stoer uitje voor een gehandicapt kind? Dan hebben wij misschien wel gouden tips voor jou!
Caprera Familie Zomer Zondagen
Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Echt een leuk uitje met het hele gezin! Geniet van muziek, humor, actie en spektakel, en extra leuk: na elke voorstelling is er een workshop voor de kids. Bekijk snel het hele programma!