Wandelbos Groenendaal
Speeltuin, kinderboerderij en wandelbos, alles bij elkaar!
Groenendaal is een eeuwenoud bos van 80 ha, vroeger landgoed, nu openbaar wandelbos.Wandelroutes door het bos beginnen bij de parkeerplaats van de speeltuin.
Er zijn verschillende wandelingen uitgezet, volg hiervoor de paaltjes of download het routeboekje op de website. Je hebt kans dat je grote grazers; IJslandse ponies en Schotse Hooglanders, tegenkomt tijdens de wandeling. Super mooi om te zien, heel onschuldig ook, maar laat ze wel met rust en bewaar afstand!
Uitgewandeld? Breng nog even een bezoekje aan de kinderboerderij of aan restaurant de Konijnenberg!
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Prehistoric Planet: Dinosaurs bij Fabrique des Lumières
Stap in een overweldigende wereld vol levensgrote dinosauriërs bij Fabrique des Lumières!
Lekker landgoeduitje!
Holle ogen in je roomijs en een smiley in de oude kaas... Kom naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof!
NIEUW bij Noord-Hollands Archief!
Ga op zoek naar verdwenen dieren en natuur in deze gratis, interactieve tentoonstelling!Blogs & inspiratie
Alle blogs
28x Meivakantie uitjes in en om Haarlem
Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!
10 superstoere uitjes voor kinderen met een handicap
Ben je op zoek naar een stoer uitje voor een gehandicapt kind? Dan hebben wij misschien wel gouden tips voor jou!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!