Wandelbos Groenendaal
Speeltuin, kinderboerderij en wandelbos, alles bij elkaar!
Groenendaal is een eeuwenoud bos van 80 ha, vroeger landgoed, nu openbaar wandelbos.Wandelroutes door het bos beginnen bij de parkeerplaats van de speeltuin.
Er zijn verschillende wandelingen uitgezet, volg hiervoor de paaltjes of download het routeboekje op de website. Je hebt kans dat je grote grazers; IJslandse ponies en Schotse Hooglanders, tegenkomt tijdens de wandeling. Super mooi om te zien, heel onschuldig ook, maar laat ze wel met rust en bewaar afstand!
Uitgewandeld? Breng nog even een bezoekje aan de kinderboerderij of aan restaurant de Konijnenberg!
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Playground Haarlem
Heerlijk uitdagend spelen in deze bijzondere speeltuin in de Haarlemse Waarderpolder
De Watergeus
Watersport en Buitensportcentrum in Spaarnwoude Park. Kanoën, suppen, beachvolleybal en meer!
Linnaeushof
Linnaeushof is Europa's grootste speeltuin. Met dit seizoen 5 nieuwe speeltoestellen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
28x Meivakantie uitjes in en om Haarlem
Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!
Schoolreisjes en excursies in en om Haarlem
Of het nu educatief of vooral leuk mag zijn: deze uitjes zijn super om met de klas of BSO te doen!