De Waterakkers
Ongekend ontspannen sport- en zwemplezier bij De Waterakkers! Kom je spetteren?
Zoek je een fijne plek waar je een dagje kan zwemmen? Bij De Waterakkers is er plek voor binnenvertier en vanaf mei kan er ook gespetterd worden in het buiten peuterbad. Hier vind je ook een terras en zonneweide om even pauze te nemen met wat lekkers.
Speciaal voor ouders met kleine kinderen tot 10 jaar is er ook het familiezwemmen op zondagochtend. Aankleedtafels en kussens, zwembadbuggies en kinderboxen zijn beschikbaar.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Zwem- en Sportcentrum de Waterakkers
Kerkweg 217
1964 KJ Heemskerk
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!
Sinterklaas surprises
Voor de dierenliefhebber, voor de snoeperd, voor de gamer... voor iedereen is er wel een leuke surprise te bedenken. Bekijk onze voorbeelden!
7x HomeMade recepten voor de herfst: Leuk en makkelijk!
Leuk en makkelijk om samen te maken, deze herfstige recepten! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies!