Turnen bij BATO
Turnprogramma’s voor alle leeftijden, van recreatie tot topsport!
Sportvereniging BATO biedt al meer dan 118 jaar turnprogramma’s aan voor alle leeftijden van recreatie tot topsport.
Vanaf 3 jaar kunnen kinderen naar kleutergym. Kinderen van die leeftijd willen graag rennen, springen en klauteren. Met klein materiaal, maar soms ook echte turnapparatuur leren de kleintjes hun evenwicht bewaren, krijgen ze gevoel voor ruimte, afstand, snelheid.
Turnen kun je op alle niveaus doen. Vanaf 4 jaar starten we bij BATO de lessen recreatief turnen. Deze lessen sluiten prima aan op de kleutergym, maar ook nieuwkomers leren de eerste beginselen van het turnen. De lessen zijn zeer gevarieerd en je houdt alle spiergroepen in je lichaam sterk en soepel.
Getalenteerde turnsters kunnen eventueel doorstromen naar het toestelturnen bij de selectie van BATO. Kijk bij het kopje ‘Lestijden’ op de website voor meer informatie!
Op zoek naar een nog meer leuke sportverenigingen, een knutselclubje of misschien muzieklessen? Kijk voor deze en meer bij Clubjes op onze website!
Bato Haarlem
Openingstijden
Zie de websitePrijs
Jeugd tot 16 jaar: € 152,50Lijstjes voor Haarlem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!
Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Vlak bij Haarlem! Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!
10 superstoere uitjes voor kinderen met een handicap
Ben je op zoek naar een stoer uitje voor een gehandicapt kind? Dan hebben wij misschien wel gouden tips voor jou!
Caprera Familie Zomer Zondagen
Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Echt een leuk uitje met het hele gezin! Geniet van muziek, humor, actie en spektakel, en extra leuk: na elke voorstelling is er een workshop voor de kids. Bekijk snel het hele programma!