
Greenjoy Bootverhuur
Bij Greenjoy huur je fluisterstille elektrische sloepen. Geen vaarbewijs nodig!
Huur een fluistersloep
Bij Greenjoy kun je een ruime 10-persoons fluistersloep huren. De sloepen liggen aan de achterzijde van Stadsschouwburg in de Leidsevaart.
Een sloep huren kan zelfs tot een uur van te voren! Vaar over het Spaarne, de monumentale Stadsbolwerken of vaar het rondje Haarlem via Spaarndam en de Mooie Nel!
Milieuvriendelijk bootje huren in Haarlem
De sloepen van Greenjoy zijn elektrisch, stil en milieuvriendelijk! Gezellig met een picknickmand vol lekkers kun je dan heerlijk verantwoord genieten van een boottochtje door Haarlem.
Eenvoudig online een sloep reserveren
Je kan online een elektrische sloep reserveren om vervolgens de sloep te activeren met jouw eigen mobiele telefoon.
Klik door naar de website van Greenjoy voor meer informatie en om een sloepje te reserveren!
Meer inspiratie


Sportsupport vakantie-activiteiten
Van voetbaltoernooi tot meidendag én Koningsspelen; elke dag in de vakantie iets leuks voor kids!
Toffe films bij Kinepolis
Breng tijdens de meivakantie een bezoek aan Kinepolis Haarlem en geniet van superleuke films
Pieter Vermeulen Museum
Bezoek de interactieve tentoonstelling ‘Kletsnat' in dit súper kindvriendelijke museum in DriehuisBlogs & inspiratie
Alle blogs
Meivakantie uitjes in en om Haarlem
Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!
De leukste vakantiekampen 2025!
Op vakantiekamp gaan is voor kinderen een geweldig avontuur! Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! Welk kamp past bij jouw zoon of dochter?
Caprera Familie Zomer Zondagen
Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Met muziek, humor, actie en spektakel: alles komt voor; bekijk snel het hele programma!,