Greenjoy Bootverhuur
Bij Greenjoy huur je fluisterstille elektrische sloepen. Geen vaarbewijs nodig!
Huur een fluistersloep
Bij Greenjoy kun je een ruime 10-persoons fluistersloep huren. De sloepen liggen aan de achterzijde van Stadsschouwburg in de Leidsevaart.
Een sloep huren kan zelfs tot een uur van te voren! Vaar over het Spaarne, de monumentale Stadsbolwerken of vaar het rondje Haarlem via Spaarndam en de Mooie Nel!
Milieuvriendelijk bootje huren in Haarlem
De sloepen van Greenjoy zijn elektrisch, stil en milieuvriendelijk! Gezellig met een picknickmand vol lekkers kun je dan heerlijk verantwoord genieten van een boottochtje door Haarlem.
Eenvoudig online een sloep reserveren
Je kan online een elektrische sloep reserveren om vervolgens de sloep te activeren met jouw eigen mobiele telefoon.
Klik door naar de website van Greenjoy voor meer informatie en om een sloepje te reserveren!
Lijstjes voor Haarlem
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
3x Leuke vaarroutes met kinderen door Haarlem
Favoriet gezins-uitjes op een mooie dag; varen door Haarlem! Luxe Sloepen Haarlem heeft fijne, stille, elektrische bootjes waarmee je heerlijk kunt varen. Dít zijn de plekken in en om Haarlem waar we graag varen met de kinderen. Lees mee!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).