Speelgoedbank Haarlem
Stichting Speelgoedbank Haarlem maakt kinderen blij met goed 2ehands speelgoed, spelletjes en knuffels!
Stichting Speelgoedbank Haarlem en Omstreken wil goed speelgoed een tweede ronde geven aan kinderen van ouders die het hard nodig hebben, maar dit niet kunnen betalen.
Speelgoedbank Haarlem werkt volgens een uniek concept waarbij zij een maandelijks tegoed van €5 per kind uit gezinnen die in aanmerking komen toekennen (gezinnen komen in aanmerking via een maatschappelijke organisatie). Met dit tegoed kunnen de kinderen speelgoed, boeken, spelletjes, knuffels uitzoeken in de winkel. Op die manier kunnen de kinderen in een ‘echte’ winkel winkelen. Zo krijgen de kinderen ook gelijk een idee van waarde; ze zullen zich aan het bedrag van het tegoed moeten houden. Ze mogen de €5 op hun pinpas maandelijks uitgeven of sparen zodat zij iets duurders kunnen kopen.
Kinderen die zijn aangemeld bij de Speelgoedbank Haarlem worden ook aangemeld bij Stichting Jarige Job, zodat ook van hun verjaardag een echt feestje gemaakt wordt!
Speelgoed doneren
Stichting Speelgoedbank Haarlem is altijd op zoek naar goed, heel en schoon speelgoed, (computer)spelletjes, knuffels, puzzels en noem maar op! Er is ook een Kinderkledingbank dus ook, goede, hele en schone kleding is welkom! Je kan het afleveren in de winkel.
Duurzaam speelgoed kopen
Kom je niet in aanmerking voor het maandelijks tegoed van €5 per kind om hier uit te geven? Iederéén mag hier tweedehands speelgoed kopen! De opbrengst komt 100% ten goede aan de stichting! Dus kom eens langs om een leuk, duurzaam cadeautje te kopen en draag op die manier bij aan het welzijn van gezinnen met financiële problemen.
Denk je zelf in aanmerking te komen? Zie onder ‘werkwijze’ op de website van de Speelgoedwinkel waar je aan een doorverwijzing kunt komen. Klik op de roze button om direct naar de website te gaan.
Speelgoedbank Haarlem
Gedempte Herensingel 4
2032 NS Haarlem
Openingstijden
Maandag en zaterdag 13:00 - 17:00 Dinsdag en donderdag 10:00 - 14:30 Woensdag 10:00 - 17:00 Vrijdag en zondag geslotenToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.
Caprera Familie Zomer Zondagen
Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Echt een leuk uitje met het hele gezin! Geniet van muziek, humor, actie en spektakel, en extra leuk: na elke voorstelling is er een workshop voor de kids. Bekijk snel het hele programma!
10 superstoere uitjes voor kinderen met een handicap
Ben je op zoek naar een stoer uitje voor een gehandicapt kind? Dan hebben wij misschien wel gouden tips voor jou!