Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Stitch Studio Haarlem

Droom jij ervan om modeontwerpster te worden? Vier je feestje dan achter de naaimachine!

StitchStudio is de plek in Haarlem waar je kunt leren naaien. Een gezellige naaistudio in de Vijfhoek van Haarlem. Voor kinderen en volwassenen zijn er leuke cursussen en workshops.

Je verjaardag vieren bij Stitch Studio?

Wat een leuk en creatief feestje! Samen met je vrienden maak je een kussenhoes of tas. In overleg, en afhankelijk van het niveau van de groep, wordt bepaald wat er wordt gemaakt. Het feest duurt circa 2,5 uur. Je kunt komen met een groep van minimaal 4 maximaal 8 kinderen vanaf 10 jaar. Ervaring met de naaimachine is handig, maar niet nodig.

Klik door naar de website voor meer informatie of neem contact op om je feestje te boeken!

Stitch Studio

Klein Heiligland 84

2011 EJ Haarlem

Prijs Kosten zijn € 100 voor 4 kinderen en 
€ 22,50 per extra kind. 
Incl. basis materiaal, fournituren, limonade of thee en iets lekkers.
Mail direct

Mail direct naar Stitch Studio

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Haarlem

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Koningsdag 2026 in en om Haarlem

Koningsdag in Haarlem is altijd een groots oranjefeest! Een overzicht van de leukste feest-plekken voor kids in Haarlem en  omgeving!

28x Meivakantie uitjes in en om Haarlem

Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!

Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Vlak bij Haarlem! Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief