Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Mamaflow

Tijdens en na de zwangerschap kan je bij Mamaflow terecht voor doula, yoga, massages en meer!

Mamaflow is er voor zwangeren, moeders & baby’s met ondersteuning rondom de bevalling in de vorm van doula, yoga en massages.

Zwangerschapsyoga – Om je goed voor te bereiden op de bevalling en het moederschap is yoga één van de beste vormen van lichaamsbeweging. Tijdens de les werk je aan een sterk en soepel lichaam en leer je ontspanningsoefeningen.

Doula – Om te zorgen dat zwangerschap en geboorte een onvergetelijke ervaring worden kan een doula ondersteuning bieden. Tijdens en na de geboorte geeft zij tips voor houdingen, uitleg over procedures, helpt ze met ademhaling en is ze er als support voor de partner.

Ouder-kind yoga – Door oefeningen en massages de band met je kind versterken. Yoga heeft een positief effect op ontwikkeling, slapen, huilen en spijsvertering van het kind.

Benieuwd naar alle mogelijkheden? Voor meer informatie klik je op de roze button.

Studio Mamaflow

Zaanenstraat 18

2022 CP Haarlem

Mail direct

Mail direct naar Studio Mamaflow

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Haarlem

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Dance Ballet Center

Dansliefhebbers opgelet! Hier vind je kwaliteitsonderwijs in heel veel dansvormen!

Hockeyclub HMHC Saxenburg

Bij hockeyclub HMHC Saxenburg staan sociale, motorische en technische ontwikkeling centraal

Shorttrack Haarlem

Een spectaculaire sport op het ijs! Doe vrijblijvend mee!

Muziek op Schoot Haarlem

Vrolijke muzieklessen voor baby, dreumes, peuter en kleuter onder begeleiding van een volwassene.

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem

Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee! 

Het laatste jaar van…

Playground Haarlem! Mis niets van het laatste jaar van deze avontuurlijke speeltuin in Haarlem. Wat kun je allemaal verwachten? Wij vertellen het je:

10x: Dáárom is Teylers Museum Kidsproof!

Heel oud, héél bijzonder en verrássend speels. Zo kunnen we wel 10 redenen noemen waarom we vinden dat alle kinderen eens naar Teylers Museum moeten gaan!

24x Voorjaarsvakantie uitjes in Haarlem e.o.

Yes, voorjaarsvakantie! Een hele week vrij en dus volop tijd voor leuke uitjes met het gezin. Of je nu zin hebt in een actief dagje uit, een creatief museumbezoek, een fijne boswandeling of een stoer indoor avontuur — in en om Haarlem is er zóveel te beleven voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief