Blogs & inspiratie
Jumphallen in en om Leiden
Gepubliceerd op 21 mei 2024
Trampolinespringen is bij heel veel kinderen een populair uitje! We hebben de tofste trampolineparken in onze regio op een rij gezet. Dat wordt lekker springen met de kinderen!
Jumpin Noordwijk
JUMPIN’ Noordwijk Deze link opent in een nieuwe tab is een groot overdekt trampolinepark van meer dan 1000m2. Je vindt er onder andere een maincourt met obstakels, tumbling lane, Big AirBag en een BounceTrack. Een BounceTrack? Ja! Een parcours waarin je zo snel mogelijk over, tussen, door en onder obstakels moet springen, klimmen en duiken.
Speciaal voor de kleintjes is er een speciale playzone. En er zijn ook nog 2 FORMULE 1 RACESIMULATOREN! Je kunt er ongelimiteerd springen, lessen volgen of een sportieve party organiseren! Terwijl de kinderen aan het Jumpen zijn kun je ze aanschouwen vanuit het zitgedeelte en genieten van een heerlijke kop koffie (vers gemalen bonen). Voor ieder wat wils!

Street Jump Warmond
Spring van de ene naar de andere trampoline in een van de 5 verschillende trampoline area’s bij Street Jump Warmond Deze link opent in een nieuwe tab! Daarnaast kun je over grote obstakels springen of zacht landen op de Big Airbag of in de schuimblokkenbak (foampit).
Kom je springen bij Street Jump Warmond dan kan je ervoor kiezen om 1-, 1,5- of 2 uur te komen jumpen. Tijdens het jumpen ben je vrij om rond te springen door het gehele trampoline park (820m2). Ook de kleinere springers tot 7 jaar kunnen hier terecht bij de speciale mini-jumpuren.

TRIXS Leiderdorp
Kom je lekker uitleven bij TRIXS Leiderdorp Deze link opent in een nieuwe tab met ruim 100 trampolines, een ‘Ninja-court’, 2 schuimblokken bakken, high performance trampolines en nog veel meer!
Voor de peuters is er een speelhoekje gemaakt. En de ouders zitten heerlijk in de lounge area’s of bij de bar te genieten van een lekkere koffie, broodje of een snack.

Ontdek ook in de regio Den Haag, Delft en Zoetermeer deze 5 toffe trampolineparken! Deze link opent in een nieuwe tab
Veel springplezier met het hele gezin!
Lees ook:
Alle blogs
Kleinschalig genieten bij Theater Ins Blau
Ontdek samen met je kind de mooiste jeugdvoorstellingen van dit seizoen in Leiden.
11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids
In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!
Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!
Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!Meer inspiratie
Het beste van mij (4+)
Een voorstelling over een volkzanger die maar niet wil stoppen in Theater Ins Blau.
Feestelijke winterdag
Kom naar deze feestelijke dag in de Hortus botanicus met leuke activiteiten voor het hele gezin!
De Sibling Show (6+)
Een jazzy familievoorstelling over broers, zussen en alles daartussenin in de Leidse Schouwburg