Alpaca’s voeren & knuffelen
Ontmoet de alpaca’s en beleef de mooiste avonturen op de alpacaboerderij, succes verzekerd!
Op de alpacaboerderij in Sassenheim kun je de zachte wollige alpaca’s ontmoeten en ze uit je eigen hand laten eten. Een superleuk uitje met het hele gezin.
Je kunt met de alpaca’s wandelen, picknicken, golven tussen de alpaca’s en nog veel meer!
Activiteit Meet&Feed (ouders + kinderen)
Deze activiteit doe je samen met jouw kind. Je krijgt informatie over de alpaca’s, er is een quiz, er wordt een klein stukje gewandeld met een alpaca aan je zijde en je krijgt een alpacaverrassing.
Boerderij Kidsclub 7-12 jaar (kinderen)
Deze activiteit is alleen voor kinderen. Jouw kind kan het boerenleven ontdekken. In een kleine groep (maximaal 12 kinderen) gaan zij spelen tussen de alpaca’s. Gaan zij de alpaca’s voeren. Kunnen zij knuffelen met de alpaca’s maar ook de konijnen. Ontdekken zij de moestuin. Checken of de kippen heerlijke eieren hebben gelegd, gaan zij stampen in plassen en modder, ravotten in het hooi, rennen door het weiland, klimmen op de hooibalen enzovoort. Voor kinderen een ware beleving.
Meer mogelijkheden:
- alpaca high tea picknick
- Alpaca high tea pannenkoeken/pizza
- Alpaca golf
Let op: reserveer van tevoren jouw plek! Het is alleen op afspraak! Klik door via de button voor alle informatie en reserveren
Data:
- zaterdag 13 juni 2026 Zet in mijn agenda
- zaterdag 20 juni 2026 Zet in mijn agenda
- zaterdag 27 juni 2026 Zet in mijn agenda
- zaterdag 4 juli 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Alpacahoeve Klinkenberg
Klinkenberg 15
2171 AN Sassenheim
Openingstijden
Klik door via de button voor alle informatie en reserverenPrijs
Klik door via de button voor alle informatie en reserverenToon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Speel samen tijdens de Jantje Beton Buitenspeeldag!
Doe mee! Op woensdag 10 juni verandert heel Nederland in één grote buitenspeelplek.
Feest op zondag: Keti Koti
Ontdek Keti Koti en maak een armband met kauri-schelpen in Wereldmuseum Leiden.
Mini Jumpin’
Springen voor de allerkleinsten op vrijdagochtend bij JUMPIN' Noordwijk, tof! Fijne koffie voor de oudersUitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen
Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!
20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden
Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.