Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Wedde, Espressobar

Ken je Het Wedde, Espressobar & Lunchroom al? Fijne plek bij het zwembad met een super leuke speeltuin!

Bij Het Wedde, Espressobar & Lunchroom is het prettig zitten. Terwijl de kids zich vermaken in het zwembad of in de speeltuin, geniet je van bijvoorbeeld een heerlijke koffie!

Maar ook voor de lunch is dit een fijn adres. Met een ruime keus aan vers belegde broodjes bijvoorbeeld. Of wat dacht je van een heerlijke soep? Of de huisgemaakte lasagne? 

Je bent dagelijks van harte welkom vanaf 9.00 uur ’s ochtends. 

Ook leuk: heb je iets te vieren? Dan helpen ze je graag bij Het Wedde!

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Tip: nog meer fijne eetadresjes waar het ook leuk is voor kids vind je in onze categorie Uit Eten.

Het Wedde, Espressobar & Lunchroom

Richard Wagnerlaan 85

2253 CD Voorschoten

Openingstijden Dagelijks vanaf 9.00 uur
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?