
Uitje met de klas of BSO
Bij Vlietland zijn er leuke sportieve buitenprogramma's om samen met je klas, school of BSO te doen!
Wil je graag een uitje plannen met de klas of de BSO? Aan het begin van het jaar om elkaar beter te leren kennen of juist aan het einde van het schooljaar om het jaar af te sluiten…
Bij Recreatiegebied Vlietland is zo’veel te doen! Ook zijn er verschillende programma’s voor grote(re) groepen. Gedurende de programma’s is iedereen actief bezig en staat teambuilding centraal.
Wat dacht je bijvoorbeeld van:
Klimmen
Tijdens het 2,5 uur klimmen bij het Klimeiland klimmen de leerlingen, na de veiligheidsinstructie, over 6 verschillende hoogte verdeelt over 4 hoogtes. Het is geschikt voor klimmers met een minimale lengte van 1,40 meter. Gedurende deze spannende 2,5 uur klimmen en klauteren de leerlingen over verschillende hindernissen en roetsjen zij van de kabelbanen tussen de bomen door. De meeste leerlingen zijn in staat binnen de tijd alle routes af te leggen. Voor de vlotte klimmers die snel de routes hebben afgelegd, heeft de instructeur altijd nog een extra uitdaging in petto.
Houd de website in de gaten voor een compleet overzicht van de arrangementen!
-> neem even contact op met het Klimeiland/ WSC Vlietland via 071-5612200 of info@wscvlietland.nl. Klimmers die kleiner zijn dan de 1.40m; daar is vaak wel iets voor te regelen. Ook zijn er speciale daluren; die zijn dus extra aantrekkelijk geprijst.
Tip: het is ook mogelijk om met een groep van de BSO een kanotocht te maken!
Veel plezier!
Watersportcentrum Vlietland
Rietpolderweg 11
2266 BM Leidschendam
Openingstijden
in overleg zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


GPS fotospeurtocht
Ontdek de highlights van Zuid-Holland in een kek autootje van Renzy! Te gek uitje voor gezinnen
CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Zelf appels plukken bij De Olmenhorst
Pluk je eigen biologische appels en peren tijdens de Zelfpluk 2025!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Schrijf je nu in voor een muziekcursus bij BplusC in Leiden!
Droomt jouw kind ervan om te rocken, zingen of muziek te maken achter de knoppen? Bij het Muziekhuis van BplusC kan het allemaal. Of je kind nu net begint of al wat ervaring heeft: iedereen kan meedoen én dat voor betaalbare prijzen. Lees verder voor alle info en meld je meteen aan voor een muziekcursus of de Open Dag!
Zomers snacken in het LAM museum
Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!
Landgoed Keukenhof; een paradijs voor gezinnen
Landgoed Keukenhof in Lisse is een echte Kidsproof tip! Dit prachtige landgoed heeft alles: dieren, kunst, kabouterpad, speeltuin, restaurant, natuur en plezier. Je kunt er niet alleen het LAM museum bezoeken, waar je op een speelse manier kennismaakt met kunst over eten en drinken, maar ook genieten van de vele activiteiten en bezienswaardigheden op het landgoed zelf. We vertellen je graag wat je allemaal kunt doen en zien op Landgoed Keukenhof.