Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Rondneuzen op de boerderij

Wil jij rondkijken en meehelpen op een boerderij? Kom naar Boerderij Buitenverwachting!

Boerderij Buitenverwachting is elke zaterdag van 11.00 tot 17.00 geopend voor het publiek. Als je ook komt, zie je hoe het er aan toe gaat op de boerderij! Kijk lekker rond en help een handje mee!

Er zijn ook boerderijproducten te koop! Zoals melk, eieren, vlees, vergeten groenten – uit de zelfpluk moestuin – en wol van de schapen. 

Klik voor meer informatie door via de roze button!

Tip: Vier je partijtje op Boerderij Buitenverwachting!

Boerderij Buitenverwachting

Vlietkade 2

2355 CR Hoogmade

Openingstijden 11.00 tot 17.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Boerderij Buitenverwachting

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Storm Aquapark Leiden

Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!

Science Route

Gezellige familiewandeling in Leiden: ontdek de wetenschap!

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

Uitgelicht

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De Sportanen voor sportkampen, feestjes, opvang en clinics!

Voor alle kinderen die graag sporten, buiten zijn en samenspelen. Bij de Sportanen ben je aan het juiste adres!

Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!

Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.

Zomeruitjes in Zuid-Holland

Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief