Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurbelevingstuin De Bult

Een mooie plek om buiten te spelen, jij komt toch ook?! Kijk, ruik, proef en luister (naar) de natuur!

De strook tussen de HSL en Nieuwe Wetering is omgetoverd tot een mooie natuurbelevingstuin. Waar kinderen heerlijk kunnen spelen en waar iedereen kan genieten van de natuur.

Er is een waterspeeltuin, een pluktuin en een vuurplaats waar je een gezellig kampvuur kan stoken. Ga lekker zitten in de tuin met bankjes waar je rustig kan genieten van de mooie vogels, vlinders, bijen, bloemen en planten. 

Kom een kijkje nemen en geniet van de mooie natuur! Voor meer informatie over de natuurbelevingstuin klik je door via de roze button!

Tip: meer leuke uitjes in de natuur vind je in Eropuit!

Natuurbelevingstuin De Bult

Regenboogweg 102

2376 BH Nieuwe Wetering

Mail direct

Mail direct naar Natuurbelevingstuin De Bult

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

Zomer bij Museumpark Archeon

Vier de zomer bij Museumpark Archeon: duik in de prehistorie, word een Romein en beleef de geschiedenis!

Zomertekenschool: zomer van je dromen

Ontdek hoe je jouw dromen op papier zet in de Zomertekenschool in het altijd leuke Kinderboekenmuseum!

Watertuin en workshops Rijksmuseum Boerhaave

Wat is waarheid? Leuke workshops voor nieuwsgierige kids bij Rijksmuseum Boerhaave deze zomer!

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

Leuke zomeractiviteiten bij Rijksmuseum Boerhaave!

Wat is waarheid? Geen idee! Wel weten we dat dit Kidsproof museum deze zomer een must is voor alle nieuwsgierige kids! Met verdraaid leuke testjes, ongeloofwaardige wiskunde, waterspeeltuin, zomerworkshops en nog veel meer bij Rijksmuseum Boerhaave in Leiden!

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Geweldige belevenis bij CORPUS UNLOCKED deze zomer!

Nieuw deze zomer: CORPUS UNLOCKED! We hebben echt een fantastische middag gehad met ons gezin. Aanrader!