Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Camping Vlietland

Overnachten in een stoere trekkershut op camping Vlietland. Of kom met je caravan of tent!

Zin om er even tussenuit te gaan zonder veel gedoe? Kom naar Camping Vlietland, heerlijk genieten van de rust en zon en toffe activiteiten!

Camping Vlietland heeft ook 2 standaard trekkershutten. Een trekkershut is een eenvoudige houten blokhut voor maximaal 4 personen. Bedoeld voor een verblijf van maximaal 3 tot 4 nachten. Ze staan aan de rand van het trekkersveld.

En natuurlijk is het ook mogelijk om voor je eigen tent of caravan een plekje te reserveren op de camping.

De camping ligt in recreatiegebied Vlietland, waar van alles te doen is. Zoals zeilen, een bootje of waterfiets huren, kanoën, klimmen.

Voor reserveren klik je even door naar de site via de roze button. Als je contact opneemt vermeld er dan even bij dat je via Kidsproof komt.

Tip: ook heel leuk voor een kinderfeestje: een nachtje op de camping! Eventueel in combinatie met klimmen op het Klimeiland.

Camping Vietland

Rietpolderweg 17

2266 BM Leidschendam

Prijs Zie de website voor de actuele prijzen
Mail direct

Mail direct naar Camping Vietland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Leiden

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!

Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!

Space Expo 5+

Space Expo is hét ruimtevaartmuseum van Nederland!

Ponykamp mét overnachting!

Gezellig en avontuurlijk ponykamp voor gevorderde ponyliefhebbers bij manege Liethorp in Leiderdorp!

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen

Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij

Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vVan molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.