De Tapuit
In dit leuke bezoekerscentrum is van alles te zien, lezen en beleven over de natuur in het duin.
De Tapuit, bezoekerscentrum Dunea, is hét vertrekpunt voor je bezoek aan Meijendel. In het interactieve bezoekerscentrum is van alles te beleven. Je kunt hier terecht voor wandel- en fietsroutes. Ook kom je meer te weten over de verschillende dieren die hier wonen, test je jouw kennis over waterwinning en zoek je leuke waterdieren in ons aquarium. In de winkel kun je leuke souvenirs kopen.
Vlakbij De Tapuit vind je het Monkeybos, een superleuk speelbos!
Klik voor meer informatie over het bezoekerscentrum De Tapuit door via de roze button!
En wil je nóg meer weten over de natuur, het water en de dieren? Ga dan mee op ontdekkingstocht met de Dunea Duincampus!
De Tapuit Bezoekerscentrum Dunea
Meijendelseweg 42
2243 GN Wassenaar
Openingstijden
Dinsdag t/m zaterdag: 10.00 - 16.00 uurZondag: 10.00 - 17.00 uur
Kijk voor de laatste informatie altijd even op de site, via de roze button!
Prijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie
Monsters en mythische wezens
Beleef een monsterlijk museumavontuur in het Rijksmuseum van Oudheden. Durf jij het aan?
Herfstspeurtocht in Meijendel
Ga op avontuur in het prachtige Meijendel tijdens de herfstvakantie met deze Speurtocht van Dunea!
CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+Blogs & inspiratie
Alle blogs
Den Haag: leukste stad voor kinderen
Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
Sinterklaas intocht 2025 in Leiden en omgeving!
Sinterklaas komt er weer aan! Naar welke intocht ga jij? Er zijn ook heel veel leuke Sinterklaas uitjes voor kinderen in en om Leiden. Van Pepernotenexpress tot een bezoek aan de Stad van Sinterklaas. Kijk snel!