
BplusC
Muziekschool, danslessen, creatief aan de slag, techniek.. het kan bij BplusC in en om Leiden!
In Leiden kun je eigenlijk niet om BplusC heen. Met meerdere locaties in het centrum en in de Merenwijk, Stevenshof en Leiden Noord zit er altijd wel een BplusC bibliotheek bij jou in de buurt. Wist je dat je gratis lid kunt worden en boeken kunt lenen?
Ook zijn er allerlei cursussen op het gebied van musical, muziek, beeldende kunst en nog veel meer. Heel fijn: de cursussen die in september 2025 van start gaan staan online! Zo is er weer baby- en peutermuziek en heel veel instrumenten om te leren bespelen..
Muziekschool BplusC
Piano, saxofoon, zingen, accordeon, gitaar, baby- en peutermuziek: het aanbod muziekles bij BplusC is enorm! Liever samenspelen in een orkest of ensemble? Dat kan ook. Kies snel jouw instrument!
Kunst en beeld
Ontdek de kunstenaar in jou in het Kinderatelier van BplusC! Bekijk snel de creatieve lessen in de Kunstklas (groepen vanaf 6 jaar, 9 jaar en 12 jaar), leer naaien of kom filosofisch boetseren!
Digitaal aan de slag in het i-Lab
Maak muziek, kunst, animaties, een quiz en spelletjes met programmeertaal Scratch! Er is een klas voor beginners en gevorderden.
Kijk via de button op de website van BplusC voor alle ins & outs van de cursussen! Daar vind je ook de locaties.
BplusC
Openingstijden
Kijk op de website voor het lesrooster, klik door via de roze button!Prijs
Kijk op de website voor de kosten van de verschillende cursussen, klik door via de roze buttonMeer inspiratie


Yogasmiley Kinderyoga
Yogasmiley in Leiderdorp geeft yogalessen aan kids vanaf 2 jaar. Meld je meteen aan voor een proefles!
Naailes Atelier Kleurstof
Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!
Jeugdles Boulderhal
Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden
Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.
GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy
Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..
Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave
In de zomervakantie barst het in Rijksmuseum Boerhaave van de leuke activiteiten voor nieuwsgierige kids! Speur met de dokterstas, speel met water in Waterland en ontdek alles over je lichaam tijdens de zomerworkshops. In dit blog lees je er alles over!