Kwekerij de Bloemkanjers
Bloemen plukken, spelen en dieren knuffelen op de zorgkwekerij in Rijnsburg. Kom ook gezellig langs!
Zelf een mooi plukboeket plukken uit de pluktuin, lekker spelen en dieren knuffelen? Dat kan op de zorgkwekerij van Kwekerij de Bloemkanjers / Zorgteam Martin en Simone in Rijnsburg. Wat een leuke plek!
Op de zorgkwekerij helpen kinderen/jongeren die zorg/begeleiding ontvangen met het zaaien, planten en onderhouden van de pluktuin.
Wat is er voor kinderen te doen bij de Bloemkanjers?
In de pluktuin staan mooie zomerbloemen, zoals dahlia’s, zinnia’s, gladiolen en zonnebloemen in bloei om een mooi boeket zelf te plukken. Ook kunnen kinderen heerlijk spelen op de zorgkwekerij op de skelterbaan, blokken bouw, treinbaan, voetbalveld, trampoline, zandbak met waterpomp en schommels.
Ook kunnen de konijnen, cavia’s en kippen geknuffeld worden. Altijd leuk natuurlijk!
✔ Kinderen plukken en spelen onder eigen toezicht.
✔ Voor alle leeftijden
✔ Bezoek gratis, de geplukte bloemen worden per steel afgerekend.
Openingstijden 2025:
Van juni tot eind oktober:
-elke woensdagmiddag van 13.30 tot 17.00 uur
-elke zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur.
Let op: op 30 augustus 2025 gesloten.
Klik door via de roze button voor alle informatie!
Kwekerij de Bloemkanjers
Trappenberglaan 48b
2231 MV Rijnsburg
Openingstijden
Van juni tot eind oktober: -elke woensdagmiddag van 13.30 tot 17.00 uur -elke zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. Let op: op 30 augustus 2025 gesloten.Prijs
Bezoek gratis, de geplukte bloemen worden per steel afgerekend.Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Zomertekenschool: zomer van je dromen
Ontdek hoe je jouw dromen op papier zet in de Zomertekenschool in het altijd leuke Kinderboekenmuseum!
Met de kids naar Den Haag!
Stad, strand, attractieparken... Den Haag is een geweldige bestemming voor het hele gezin!
Watertuin en workshops Rijksmuseum Boerhaave
Wat is waarheid? Leuke workshops voor nieuwsgierige kids bij Rijksmuseum Boerhaave deze zomer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Geweldige belevenis bij CORPUS UNLOCKED deze zomer!
Nieuw deze zomer: CORPUS UNLOCKED! We hebben echt een fantastische middag gehad met ons gezin. Aanrader!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Leuke zomeractiviteiten bij Rijksmuseum Boerhaave!
Wat is waarheid? Geen idee! Wel weten we dat dit Kidsproof museum deze zomer een must is voor alle nieuwsgierige kids! Met verdraaid leuke testjes, ongeloofwaardige wiskunde, waterspeeltuin, zomerworkshops en nog veel meer bij Rijksmuseum Boerhaave in Leiden!