Blogs & inspiratie
Kidsreporters boulderen bij Boulderhal Kunststof!
Gepubliceerd op 22 mei 2024
Acht voetbaljongens gingen als teamuitje een uurtje boulderen bij Boulderhal Kunststof in Leiden. Hoe ze dat vonden? Check it out!
Aangekomen bij het gebouw van Boulderhal Kunststof hadden een paar jongens al een grote mond natuurlijk “‘Wat een laag gebouw, dat is echt niet hoog klimmen”. Dat dat net wat anders ligt, kwamen ze al snel achter…
Bij binnenkomst is het meteen heel gezellig, een gave stoere aankleding, bar, leuke zitjes, kinderhoek voor de kleintjes… Prima vertoeven hier! De jongens trekken hun gymschoenen aan en kijken een beetje om zich heen wat dat boulderen eigenlijk is. ”’Wow, dat is zónder touw”. Dat klopt: boulderen is klimmen zonder touw of klimgordel. Gelukkig ligt er een héle dik mat onder voor de veiligheid.
We worden voorgesteld aan Joy die de jongens gaat begeleiden. Joy (hieronder te zien in het filmpje) is een stoere dame én heeft niet onverdienstelijk meegedaan aan het programma ‘Ninja Warrior’. Dat vinden de jongens ook ‘echt vet’. Zij verteld de jongens wat boulderen inhoud en wat de regels zijn. En dan kan het feest écht beginnen!
Eén van de jongens – Pelle- klimt hier vaker met z’n vader. Dus mocht Pelle het klimmen voordoen. Belangrijk is om zowel naar boven als naar beneden te klimmen (en dus niet te springen…). Om beurten gingen ze helemaal los op de klimmuur en waren ze héél intensief en geconcentreerd bezig. Zo leuk om te zien! Ze deden allerlei spelvormen met ballonnen en een wedstrijdje tussen 2 teams. Wie klimt het meest in 5 minuten en haalt zo de meeste punten? Fanatiek dat ze waren!
Na het uurtje klimmen en klauteren waren deze voetballers echt behoorlijk afgedraaid. Ze hebben meer dan hun best gedaan en het ging zeker voor een eerste keer harstikke goed! Dus hadden ze een zakje chips wel verdiend;-).
Ben je enthouasiast geworden? Je kunt altijd langskomen bij Boulderhal Kunststof Deze link opent in een nieuwe tab. Voor een keer ‘los’ klimmen, of een proefles. Ook geven ze hier superleuke kinderfeestjes Deze link opent in een nieuwe tab.
Kijk snel voor alle informatie voor boulderen voor kinderen bij Boulderhal Kunststof! Deze link opent in een nieuwe tab
groeten van Pelle, Sebastiaan, Boet, Jelle, Robin, Stijn, Jeroen en Jurjen!
Lees ook:
Alle blogs
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!
Doen met kinderen tijdens het paasweekend in Leiden
Ben je op zoek naar leuke dingen om te doen met kinderen met Pasen? Wij zochten het alvast voor je uit!
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!Meer inspiratie
Feest op zondag: Pasen
Ontdek de betekenis van Pasen en maak kleurrijke paaskunst in Wereldmuseum Leiden
Kleuterdans in de Hortus
Samen dansen, spelen en ontdekken in het groen van de Hortus Botanicus Leiden!
Pasen bij ’t Geertje
Paaseieren zoeken, knutselen, fotoshoot en meer leuke Paasactiviteiten bij Boerderij 't Geertje
Dagje bij de boer
Beleef een topdag op de boerderij vol vrolijke activiteiten bij Stal den Hollander in Wassenaar!
Meivakantie Naaidagen | kids en tieners
Creatieve naaidagen in de meivakantie bij Atelier Kleurstof in Leiden.
Waterland weer open
Leidse geheimtip: te gekke wetenschappelijke waterspeeltuin in de binnentuin van Rijksmuseum Boerhaave!
Hup Herman (3+)
Een vrolijke voorleesopera over winnen, verliezen en plezier maken in de Stadsgehoorzaal