Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dierenhoeve Koffiehuis

Mmm, sapjes, ijsjes, versgemalen koffie en huisgemaakte lekkernijen bij Dierenhoeve Koffiehuis!

Kom in het Koffiehuis van de Dierenhoeve genieten van versgemalen koffie, lekkere limonade, huisgemaakte taart en andere lekkernijen!

Met mooi weer kun je ook op het zonnige terras smullen van de lekkerste ijsjes of een Olmenhorst sapje! Ook zijn er voor kinderen tussendoortjes als rozijntjes en chips, altijd goed!

Het aanbod is grotendeels biologisch en/of fairtrade, met keuze uit heerlijke huisgemaakte koeken en taarten, tosti’s van lekker dik desembrood, verschillende soepen en nog veel meer lekkers. De producten worden zoveel mogelijk uit de omgeving gehaald.

Ben je benieuwd geworden naar het complete menu? Kijk dan snel verder via de roze button!

Tip: Leuke uitjes bij jou in de buurt vind je in onze Uitagenda!

Dierenhoeve Koffiehuis

Langevelderweg 27

2211 AB Noordwijkerhout

Openingstijden Van 1 maart tot 1 november dagelijks van 10.00 - 16.30 uur.

Voor de openingstijden in de wintermaanden, check de website via de roze button
Prijs Zie de website
Mail direct

Mail direct naar Dierenhoeve Koffiehuis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!

De Mond van Leiden voor kinderen

Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.

Pluk het moment: bloemen plukken in de Bollenstreek

Van tulpen in het voorjaar tot dahlia's in de zomer. Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.